CALENDARI COMPETICIONS
< Mes Anterior Febrer 2019 Seguent Mes >
DILLUNSDIMARTSDIMECRESDIJOUSDIVENDRESDISSABTEDIUMENGE
1
Lliga 2 Escala i Corda
Sueca 18:00(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Genovés 18:30(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Piles 18:30(Lligueta)
2
Lliga Bankia d'Escala i Corda
València 18:00(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Lligueta)
3
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Xàbia 12:00(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Borriana 12:00(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Xeraco 12:00(Lligueta)
45
Lliga 2 Escala i Corda
Massamagrell 16:30(Lligueta)
6
Lliga 2 Raspall
Guadassuar 16:45(Lligueta)
78
Lliga Bankia Raspall
Sueca 18:30(Lligueta)
Lliga 2 Escala i Corda
Vila-real 18:30(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Piles 18:30(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Guadassuar 23:15(Lligueta)
9
Lliga Bankia Raspall
Bellreguard 18:00(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Pedreguer 18:15(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Lligueta)
10
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Benidorm 11:30(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Ontinyent 12:00(Lligueta)
Lliga 2 Escala i Corda
Bellreguard 16:30(Lligueta)
1112
Lliga 2 Escala i Corda
Massamagrell 16:30(Lligueta)
13
Lliga 2 Escala i Corda
Guadassuar 18:30(Lligueta)
14
Lliga 2 Raspall
Bellreguard 18:00(Lligueta)
15
Lliga 2 Escala i Corda
Sueca 17:30(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Piles 18:30(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Genovés 18:30(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Vila-real 23:00(Lligueta)
16
Lliga Bankia d'Escala i Corda
València 18:00(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Oliva 18:15(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Lligueta)
17
Lliga Bankia Raspall
Xàbia 12:00(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Bellreguard 16:30(Lligueta)

1819
Lliga 2 Raspall
Oliva 18:15(Lligueta)
20
Lliga Bankia Raspall
Guadassuar 16:45(Lligueta)
2122
Lliga 2 Escala i Corda
Vila-real 18:30(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Genovés 18:30(Lligueta)
23
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Petrer 17:00(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Bellreguard 18:00(Lligueta)
Lliga 2 Escala i Corda
València 18:00(Lligueta)
Lliga 2 Escala i Corda
Pedreguer 18:15(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Lligueta)
24
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Dénia 12:00(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Massamagrell 16:30(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Bellreguard 18:00(Lligueta)
25
Lliga 2 Raspall
Xeraco 18:00(Lligueta)
26
Lliga 2 Escala i Corda
Massamagrell 16:30(Lligueta)
27
Lliga 2 Raspall
Guadassuar 16:45(Lligueta)
28
Competicions en joc: