CALENDARI COMPETICIONS
< Mes Anterior Març 2019 Seguent Mes >
DILLUNSDIMARTSDIMECRESDIJOUSDIVENDRESDISSABTEDIUMENGE
1
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Vila-real 18:30(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Genovés 18:30(Lligueta)
2
Lliga Bankia d'Escala i Corda
València 18:00(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Bellreguard 18:00(Lligueta)
Lliga 2 Escala i Corda
Pedreguer 18:15(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Lligueta)
3
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Murla 11:30(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Xeraco 12:00(Lligueta)
Lliga 2 Escala i Corda
Bellreguard 16:30(Lligueta)
45
Lliga 2 Raspall
Oliva 18:15(Lligueta)
6
Lliga 2 Escala i Corda
Guadassuar 18:30(Lligueta)
78
Lliga 2 Escala i Corda
Vilamarxant 18:00(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Genovés 18:30(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Guadassuar 23:00(Lligueta)
9
Lliga 2 Escala i Corda
València 18:00(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Bellreguard 18:00(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Pedreguer 18:15(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Lligueta)
10
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Guadassuar 11:30(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Dénia 11:30(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Massamagrell 17:00(Lligueta)
11
Lliga 2 Raspall
Xeraco 18:00(Lligueta)
12
Lliga 2 Escala i Corda
Massamagrell 17:00(Lligueta)
13
Lliga 2 Raspall
Guadassuar 16:45(Lligueta)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Guadassuar 18:30(Lligueta)
1415
Lliga Bankia Raspall
Piles 18:30(Lligueta)
Lliga 2 Escala i Corda
Vila-real 18:30(Lligueta)
16
Lliga Bankia d'Escala i Corda
València 18:00(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Bellreguard 18:00(Lligueta)
Lliga 2 Escala i Corda
Pedreguer 18:15(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Lligueta)
17
Lliga Bankia d'Escala i Corda
València 11:30(Lligueta)
Lliga Bankia Raspall
Oliva 11:30(Lligueta)
18192021
Lliga 2 Escala i Corda
València 17:30(Lligueta)
22
Lliga Bankia Raspall
Piles 18:30(Semifinal)
23
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Pedreguer 18:30(Semifinal)
Lliga Bankia Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Semifinal)
24
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Sueca 11:15(Semifinal)
25
Lliga 2 Raspall
Xeraco 18:30(Lligueta)
26
Lliga 2 Escala i Corda
Massamagrell 17:00(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Llosa de Ranes 18:30(Lligueta)
Lliga 2 Raspall
Oliva 18:30(Lligueta)
27
Lliga 2 Escala i Corda
Guadassuar 18:30(Lligueta)
2829
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Vilamarxant 18:30(Semifinal)
30
Lliga Bankia Raspall
Bellreguard 18:30(Semifinal)
31
Lliga Bankia Raspall
Xeraco 11:30(Semifinal)
Lliga Bankia d'Escala i Corda
Bellreguard 17:00(Semifinal)
Competicions en joc: