CALENDARI
LLIGUETA
JORNADA 1
Trinquet del Genovés
11-01-2019 18:30H
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
RESULTATS
25 vs 10
Trinquet de Bellreguard
12-01-2019 18:00H
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
RESULTATS
5 vs 25
Trinquet de Xeraco
14-01-2019 18:00H
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
10 vs 25
JORNADA 2
Trinquet Ciscar
18-01-2019 18:30H
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
RESULTATS
25 vs 15
Trinquet d'Oliva
19-01-2019 18:15H
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
RESULTATS
10 vs 25
Trinquet de la Llosa de Ranes
19-01-2019 18:30H
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
10 vs 25
JORNADA 3
Nou Trinquet de Guadassuar
23-01-2019 16:45H
Altres Tipus
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
RESULTATS
25 vs 5
Trinquet del Genovés
25-01-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
15 vs 25
Trinquet de Bellreguard
26-01-2019 18:00H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
RESULTATS
25 vs 20
JORNADA 4
Trinquet del Genovés
1-02-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
RESULTATS
25 vs 15
Trinquet de la Llosa de Ranes
2-02-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
25 vs 10
Trinquet de Xeraco
3-02-2019 12:00H
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
RESULTATS
25 vs 15
JORNADA 5
Trinquet Eusebio
8-02-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
25 vs 5
Trinquet de Bellreguard
9-02-2019 18:00H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
RESULTATS
5 vs 25
Trinquet d'Ontinyent
10-02-2019 12:00H
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
RESULTATS
25 vs 20
JORNADA 6
Trinquet Ciscar
15-02-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
RESULTATS
25 vs 15
Trinquet d'Oliva
16-02-2019 18:15H
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
RESULTATS
25 vs 10
Trinquet de Xàbia
17-02-2019 12:00H
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
RESULTATS
25 vs 5
JORNADA 7
Nou Trinquet de Guadassuar
20-02-2019 16:45H
Prèvia Professional
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
Ajuntament de Dénia
Mario
Sanchis
Miravalles
RESULTATS
25 vs 0
Trinquet de Bellreguard
23-02-2019 18:00H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
10 vs 25
Trinquet de la Llosa de Ranes
23-02-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Raúl
Ibiza
RESULTATS
25 vs 20
JORNADA 8
Trinquet del Genovés
1-03-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
RESULTATS
25 vs 5
Trinquet de Bellreguard
2-03-2019 18:00H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
25 vs 20
Trinquet de Xeraco
3-03-2019 12:00H
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
RESULTATS
10 vs 25
JORNADA 9
Nou Trinquet de Guadassuar
8-03-2019 23:00H
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
RESULTATS
25 vs 20
Trinquet de la Llosa de Ranes
9-03-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
RESULTATS
5 vs 25
Trinquet El Rovellet
10-03-2019 11:30H
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
25 vs 5
JORNADA 10
Trinquet Ciscar
15-03-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament de Dénia
Ian
Sanchis
Miravalles
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ibiza
RESULTATS
5 vs 25
Trinquet de Bellreguard
16-03-2019 18:00H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament de Xeraco
Pablo
Canari
Raúl
RESULTATS
15 vs 25
Trinquet d'Oliva
17-03-2019 11:30H
Retrasmisió el 17/03/2019 a les 11:30
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
25 vs 20
SEMI FINAL
Trinquet Ciscar
22-03-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Retrasmisió el 22/03/2019 a les 18:30
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
RESULTATS
30 vs 10
Trinquet de la Llosa de Ranes
23-03-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
30 vs 10
Trinquet de Bellreguard
30-03-2019 18:30H
Prèvia de Juvenils
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
Ajuntament d'Oliva
Montaner
Brisca
Gabi
RESULTATS
30 vs 25
Trinquet de Xeraco
31-03-2019 11:30H
Prèvia Professional
Retrasmisió el 31/03/2019 a les 11:30
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament Vva. de Castellón
Marrahí
Tonet IV
Néstor
RESULTATS
15 vs 30
GRAN FINAL
Trinquet de Bellreguard
14-04-2019 11:30H
Retrasmisió el 14/04/2019 a les 11:30
Ajuntament de Barxeta
Moltó
Josep
Lorja
Ajuntament del Genovés
Sergio
Seve
Ricardet
RESULTATS
5 vs 30

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies