FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
Campionat Fundació Escala i corda
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Divendres 26 d'Abril del 2019
Divendres 24 de Maig del 2019
Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Divendres 26 d'Abril del 2019 a les 17.00 hores.
Trinquet del Genovés

Genovés
Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
60
20
De la Vega - Santi - Raúl
Fundació José Luis López
Dissabte 27 d'Abril del 2019 a les 17.00 hores.
Trinquet de la Llosa de Ranes

Llosa de Ranes
Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho
60
50
Pere roc II - Javi - Carlos
Baleària
JORNADA 2
Dimarts 30 d'Abril del 2019 a les 17.00 hores.
Trinquet d'Oliva

Oliva
Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
60
50
Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho
Dimecres 01 de Maig del 2019 a les 18.30 hores.
Nou Trinquet de Guadassuar

Guadassuar
De la Vega - Santi - Raúl
Fundació José Luis López
35
60
Pere roc II - Javi - Carlos
Baleària
JORNADA 3
Dissabte 04 de Maig del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho
55
60
De la Vega - Santi - Raúl
Fundació José Luis López
Diumenge 05 de Maig del 2019 a les 12.00 hores.
Trinquet de Castelló de de la Plana

Castelló de la Plana
Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
60
15
Pere roc II - Javi - Carlos
Baleària
Partida per:
JORNADA 4
Dimecres 08 de Maig del 2019 a les 17.00 hores.
Trinquet de Castelló de Rugat

Castelló de Rugat
Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
40
60
Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho
Divendres 10 de Maig del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet El Rovellet

Dénia
Pere roc II - Javi - Carlos
Baleària
60
20
De la Vega - Santi - Raúl
Fundació José Luis López
JORNADA 5
Diumenge 12 de Maig del 2019 a les 10.30 hores.
Trinquet de Bellreguard

Bellreguard
Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
60
50
Pere roc II - Javi - Carlos
Baleària
Diumenge 12 de Maig del 2019 a les 12.00 hores.
Trinquet de Vilamarxant

Vilamarxant
Soro III - Félix - Monrabal II
Savipecho
60
40
De la Vega - Santi - Raúl
Fundació José Luis López
JORNADA 6
Dissabte 18 de Maig del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet de Pedreguer

Pedreguer
Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
60
55
De la Vega - Santi - Raúl
Fundació José Luis López
Diumenge 19 de Maig del 2019 a les 11.45 hores.
Trinquet de Xeraco

Xeraco
Pere roc II - Javi - Carlos
Baleària
40
60
Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho
Partida per:
GRAN FINAL
Divendres 24 de Maig del 2019 a les 17.00 hores.
Trinquet Eusebio

Sueca
Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
60
55
Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho
Partida per:
CLASSIFICACIÓ
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados
10 6 5 1 340 250 90
2 Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho
10 6 4 2 345 290 55
3 Pere roc II - Javi - Carlos
Baleària
6 6 2 4 275 295 -20
4 De la Vega - Santi - Raúl
Fundació José Luis López
3 6 1 5 230 355 -125
EQUIPS


Puchol II - Pere - Jesús
masymas supermercados


De la Vega - Santi - Raúl
Fundació José Luis López


Genovés II - Félix - Monrabal II
Savipecho


Pere roc II - Javi - Carlos
Baleària

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies