FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
Campionat Fundació Raspall
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Divendres 26 d'Abril del 2019
Divendres 24 de Maig del 2019
Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Divendres 26 d'Abril del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet del Genovés

Genovés
Marrahí - Sanchis - Canari
masymas supermercados
30
25
Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López
Dissabte 27 d'Abril del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet de la Llosa de Ranes

Llosa de Ranes
Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
25
30
Ian - Brisca - Josep
Savipecho
Partida per:
JORNADA 2
Dimarts 30 d'Abril del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet d'Oliva

Oliva
Marrahí - Sanchis - Canari
masymas supermercados
30
0
Ian - Brisca - Josep
Savipecho
Dimecres 01 de Maig del 2019 a les 17.00 hores.
Nou Trinquet de Guadassuar

Guadassuar
Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
30
0
Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López
JORNADA 3
Dissabte 04 de Maig del 2019 a les 17.00 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Ian - Brisca - Josep
Savipecho
20
30
Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López
Diumenge 05 de Maig del 2019 a les 10.30 hores.
Trinquet de Castelló de de la Plana

Castelló de la Plana
Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
30
15
Marrahí - Sanchis - Canari
masymas supermercados
JORNADA 4
Dimecres 08 de Maig del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet de Castelló de Rugat

Castelló de Rugat
Marrahí - Sanchis - Canari
masymas supermercados
15
30
Ian - Brisca - Josep
Savipecho
Divendres 10 de Maig del 2019 a les 17.00 hores.
Trinquet El Rovellet

Dénia
Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
20
30
Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López
JORNADA 5
Diumenge 12 de Maig del 2019 a les 10.30 hores.
Trinquet de Vilamarxant

Vilamarxant
Ian - Brisca - Josep
Savipecho
10
30
Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López
Diumenge 12 de Maig del 2019 a les 12.00 hores.
Trinquet de Bellreguard

Bellreguard
Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
30
20
Marrahí - Sanchis - Canari
masymas supermercados
Partida per:
JORNADA 6
Dissabte 18 de Maig del 2019 a les 17.00 hores.
Trinquet de Pedreguer

Pedreguer
Marrahí - Sanchis - Canari
masymas supermercados
20
30
Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López
Diumenge 19 de Maig del 2019 a les 10.30 hores.
Trinquet de Xeraco

Xeraco
Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
15
30
Ian - Brisca - Josep
Savipecho
GRAN FINAL
Divendres 24 de Maig del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet Eusebio

Sueca
Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
30
5
Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López
Partida per:
CLASSIFICACIÓ
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López
9 6 4 2 145 130 15
2 Moltó - Seve - Ricardet
Baleària
8 6 3 3 150 125 25
3 Ian - Brisca - Josep
Savipecho
7 6 3 3 120 145 -25
4 Marrahí - Sanchis - Canari
masymas supermercados
6 6 2 4 130 145 -15
EQUIPS


Marrahí - Sanchis - Canari
masymas supermercados


Sergio - Tonet IV - Lorja
Fundació José Luis López


Ian - Brisca - Josep
Savipecho


Moltó - Seve - Ricardet
Baleària

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies