Lliga 2 Raspall 2019
EQUIPS | |||||
AJUNTAMENT DE BARXETA | AJUNTAMENT DE XERACO | AJUNTAMENT D’OLIVA | |||
PUNXA | LORJA | VICENT | RAÚL | SALELLES II | GABI | |||
AJUNTAMENT DE GENOVÉS | AJUNTAMENT DE DÉNIA | 1 AJUNTAMENT DE VILLANUEVA DE CASTELLÓN | |||
BADENES | RICARDET | MARIO | MIRAVALLES | *VERCHER | NÉSTOR *Va jugar Moncho per Vercher. |
|||
LLIGUETA | |||||
JORNADA 1 | |||||
Trinquet Municipal d’Oliva, 15/01/2019 – 18:15* |
Nou Trinquet Guadassuar, 16/01/2019 – 16:30** | Trinquet Municipal Bellreguard, 19/01/2019 – 18:00* |
|||
Ajuntament d’Oliva | 25 | Ajuntament de Vva. de Castellón |
25 | Ajuntament Genovés |
25 |
Ajuntament de Barxeta |
15 | Ajuntament de Dénia |
5 | Ajuntament de Xeraco |
10 |
JORNADA 2 |
|||||
Trinquet Municipal Xeraco, 21/01/2019 – 18:00* |
Trinquet Municipal «Ciscar» Piles, 25/01/2019 – 18:30* |
Trinquet Municipal La Llosa de Ranes, 26/01/2019 – 18:30* |
|||
Ajuntament de Barxeta | 25 | Ajuntament de Dénia |
25 | Ajuntament de Genovés |
15 |
1 Ajuntament de Vva. de Castellón | 15 | Ajuntament de Xeraco |
20 | Ajuntament d’Oliva |
25 |
JORNADA 3 | |||||
Trinquet Municipal Xeraco , 28/01/2019 – 18:00* | Trinquet Municipal Bellreguard, 31/01/2019 – 18:00* |
Trinquet Municipal «Ciscar» Piles, 01/02/2019 – 18:30* |
|||
Ajuntament de Vva. de Castellón | 10 | Ajuntament de Dénia |
10 | Ajuntament de Barxeta | 20 |
Ajuntament de Xeraco |
25 | Ajuntament de d’Oliva |
25 | Ajuntament de Genovés | 25 |
JORNADA 4 |
|||||
Nou Trinquet Guadassuar 06/02/2019 – 16:30** |
Trinquet Municipal «Ciscar» Piles, 08/02/2019 – 18:30* |
Trinquet Municipal La Llosa de Ranes, 09/02/2019 – 18:30* |
|||
Ajuntament de Genovés |
00 | Ajuntament de Barxeta | 00 | Ajuntament d’Oliva | 00 |
Ajuntament de Dénia |
00 | Ajuntament de Xeraco |
00 | Ajuntament de Vva. de Castellón | 00 |
JORNADA 5 |
|||||
Trinquet Municipal Bellreguard, 14/02/2019 – 18:00* |
Trinquet Municipal Genovés, 15/02/2019 – 18:30* |
Trinquet Municipal La Llosa de Ranes, 16/02/2019 – 18:30 |
|||
Ajuntament de Vva. de Castellón |
00 | Ajuntament de Oliva |
00 | Ajuntament de Barxeta |
00 |
Ajuntament de Genovés |
00 | Ajuntament de Xeraco | 00 | Ajuntament de Dénia |
00 |
*Partida Prèvia de Juvenils | ** a continuació Escala i Corda |
||||
JORNADA 6 |
|||||
Trinquet Municipal d’Oliva, 19/02/2019 – 18:15* |
Trinquet Municipal Genovés, 22/02/2019 – 18:15* |
Trinquet Municipal Bellreguard, 24/02/2019 – 18:00* |
|||
Ajuntament de Barxeta |
00 | Ajuntament de Vva. de Castellón |
00 | Ajuntament de Genovés |
00 |
Ajuntament d’Oliva |
00 | Ajuntament de Dénia | 00 | Ajuntament de Xeraco |
00 |
JORNADA 7 |
|||||
Trinquet Municipal Xeraco, 25/02/2019 – 18:00* |
Nou Trinquet Guadassuar 27/02/2019 – 16:30** | Trinquet Municipal de La Llosa de Ranes, 02/03/2019 – 18:30* |
|||
Ajuntament de Vva. de Castellón |
00 | Ajuntament de Genovés |
00 | Ajuntament de Dénia |
00 |
Ajuntament de Barxeta |
00 | Ajuntament d’Oliva | 00 | Ajuntament de Xeraco |
00 |
JORNADA 8 |
|||||
Trinquet Municipal d’Oliva, 05/03/2019 – 18:15* |
Trinquet Municipal Genovés, 08/03/2019 – 18:30* |
Trinquet Municipal Bellreguard, 10/03/2019 – 18:00* |
|||
Ajuntament de Vva. de Castellón | 00 | Ajuntament d’Oliva |
00 | Ajuntament de Barxeta |
00 |
Ajuntament de Xeraco |
00 | Ajuntament de Dénia | 00 | Ajuntament de Genovés |
00 |
JORNADA 9 |
|||||
Trinquet Municipal Xeraco, 11/03/2019 – 18:00* |
Nou Trinquet Guadassuar, 13/03/2019 – 16:30** | Trinquet Municipal La Llosa de Ranes, 16/03/2019 – 18:30* |
|||
Ajuntament de Barxeta |
00 | Ajuntament de Vva. de Castellón |
00 | Ajuntament de Dénia |
00 |
Ajuntament de Xeraco |
00 | Ajuntament d’Oliva | 00 | Ajuntament de Genovés |
00 |
JORNADA 10 |
|||||
Trinquet Municipal d’Oliva, 19/03/2019 – 18:15* |
Trinquet Municipal Genovés, 22/03/2019 – 18:30* |
Trinquet Municipal «Ciscar» Piles, 22/03/2019 – 18:30* |
|||
Ajuntament de Barxeta |
00 | Ajuntament de Genovés |
00 | Ajuntament de Xeraco |
00 |
Ajuntament de Dénia |
00 | Ajuntament de Vva. de Castellón | 00 | Ajuntament d’Oliva |
00 |
*Partida Prèvia de Juvenils | ** a continuació Escala i Corda |
|||||
JORNADA 11 | |||||
1a SEMIFINAL ANADA |
2a SEMIFINAL ANADA |
||||
JORNADA 12 | |||||
1a SEMIFINAL TORNADA |
2a SEMIFINAL TORNADA |
||||
JORNADA 13 | |||||
GRAN FINAL |
|||||
Contacte
Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
C/ Sant Francesc de Borja Nº 56
CP:46701 - Gandia
Telèfon: 664 65 45 87
Email: info@funpival.es