Fundació de Pilota Valenciana
Fundació de Pilota Valenciana
XXXII Lliga CaixaBank d'Escala i corda
XXXII Lliga CaixaBank d'Escala i corda
INICI
Divendres 13 de gener_2023
FI
Dissabte 29 d'abril_2023
CAMPIÓ
Puchol II - Álvaro Gimeno - Hilari (La Pobla de Vallbona)
SUBCAMPIÓ
J. Salvador - Nacho - Guillermo (Vila-real_SME)
EQUIPS
J. Salvador - Nacho - Guillermo
Puchol II - Álvaro Gimeno - Hilari
Marc - Pere - Monrabal II
Giner - Javi - Conillet
De la Vega - Tomás II - Bueno
Pere roc II - Jesús - Héctor
Francés - Santi - Carlos
CLASSIFICACIÓ
Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 J. Salvador
Nacho
Guillermo
17 10 8 2 580 375 205
2 Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
10 8 5 3 405 355 50
3 Marc
Pere
Monrabal II
10 7 5 2 365 345 20
4 Giner
Javi
Conillet
5 9 2 7 345 520 -175
5 De la Vega
Tomás II
Bueno
3 5 1 4 250 295 -45
6 Pere roc II
Jesús
Héctor
3 5 1 4 220 275 -55
7 Francés
Santi
Carlos
0 0 0 0 0 0 0
JORNADA 1
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
13
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
45
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
60
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
14
de gener_2023
18.00h
Home Bo: pedro ruiz
TV | Dissabte 14 | ProximiaTV | 18.00h
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
55
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
14
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
60
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
50
JORNADA 2
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
20
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Divendres 20 | ProximiaTV | 18.30h
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
60
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
55
Trinquet de Petrer
Dissabte
21
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Salva Palau
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
55
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
60
Trinquet de Benissa
Diumenge
22
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Pedro López
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
50
JORNADA 3
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
28
de gener_2023
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
50
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
60
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
28
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Paco Brines
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
40
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
60
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Diumenge
29
de gener_2023
11.30h
Home Bo: Javier Pastor
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
40
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
60
JORNADA 4
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
03
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Pedro López
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
60
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
35
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
04
de febrer_2023
17.30h
Home Bo: Javier Pastor / Paco Brines
TV | Dissabte 04 | À Punt | 17.30h
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
40
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Trinquet de Xàbia
Diumenge
05
de febrer_2023
11.30h
Home Bo: Javier Pastor
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
45
JORNADA 5
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
10
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Divendres 10 | ProximiaTV | 18.30h
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
60
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
50
Trinquet de Benidorm
Diumenge
12
de febrer_2023
11.30h
Home Bo: Pedro López
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
40
Trinquet Municipal de Llíria
Diumenge
12
de febrer_2023
11.30h
Home Bo: Javier Pastor
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
60
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
40
JORNADA 6
Trinquet "Eusebio" Sueca
Divendres
17
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Pedro López
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
55
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
17
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
35
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
18
de febrer_2023
17.30h
Home Bo: Javier Pastor / Paco Brines
TV | Dissabte 18 | À Punt | 17.30h
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
55
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
60
JORNADA 7
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dilluns
23
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dilluns 23 | RadioPobla | 18.30h
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
45
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dilluns
06
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dilluns 06 | RadioPobla | 18.30h
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
60
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
45
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dilluns
20
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dilluns 20 | RadioPobla | 18.30h
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
20
JORNADA 8
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
24
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
55
Giner
Salva
Conillet
(Pedreguer_masymas)
60
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
25
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
35
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
60
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dilluns
27
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dilluns 27 | ProximiaTV | 18.30h
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
Salva Palau
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
45
JORNADA 9
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
04
de març_2023
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
Giner
Salva
Conillet
(Pedreguer_masymas)
25
Trinquet "El Nel" Murla
Diumenge
05
de març_2023
11.30h
Home Bo: Javier Pastor
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
60
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
55
Trinquet Antoniet d'Almassora
Diumenge
05
de març_2023
18.30h
Home Bo: Pedro López
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
35
JORNADA 10
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
10
de març_2023
18.30h
Home Bo: Pedro López
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
35
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
60
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
11
de març_2023
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dissabte 11 | ProximiaTV | 18.00h
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
40
Trinquet de Castelló de la Plana
Dilluns
13
de març_2023
18.30h
suspesa | Home Bo: Javier Pastor
TV | Dilluns 13 | ProximiaTV | 18.30h
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
45
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
60
JORNADA 11
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
15
de març_2023
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
30
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
18
de març_2023
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dissabte 18 | ProximiaTV | 18.00h
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
45
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
18
de març_2023
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Giner
Salva
Conillet
(Pedreguer_masymas)
55
Salva Palau
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
60
JORNADA 12
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
24
de març_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Divendres 24 | ProximiaTV | 18.30h
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
25
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
25
de març_2023
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
60
Giner
Conillet
Carlos
(Pedreguer_masymas)
35
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Diumenge
26
de març_2023
11.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Diumenge 26 | RadioPobla | 11.30h
De la Vega
Santi
Bueno
(Almussafes)
55
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
60
SEMI FINAL
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Divendres
14
d'abril_2023
20.00h
Home Bo: Javier Pastor / Pedro López
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Francés
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
25
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dissabte
15
d'abril_2023
17.30h
Home Bo: Javier Pastor / Paco Brines
TV | Dissabte 15 | À Punt | 17.30h
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
45
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
60
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
21
d'abril_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor / Paco Brines
TV | Divendres 21 | ProximiaTV | 18.30h
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
35
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
22
d'abril_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor / juan cabanes
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
30
GRAN FINAL
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
29
d'abril_2023
17.30h
Home Bo: Javier Pastor / Paco Brines
TV | Dissabte 29 | À Punt | 17.30h
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
45

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxe l'enllaç per a més informació. També acepta la politica de privadesa de la Fundació de Pilota i de la plataforma de Youtube Politica de Google

ACEPTAR
Aviso de cookies
funpival

Contacte

Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana

C/ Sant Francesc de Borja Nº 56
CP:46701 - Gandia
Telèfon: 664 65 45 87
Email: info@funpival.es

Política de Privacitat Política de Privacitat de l'APP Política de Cookies
funpival
© 2017 - 2024 FUNPIVAL, tots els drets reservats. Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència.