Fundació de Pilota Valenciana
Fundació de Pilota Valenciana
XXXII Lliga CaixaBank d'Escala i corda
XXXII Lliga CaixaBank d'Escala i corda
INICI
Divendres 13 de gener_2023
FI
Dissabte 22 d'abril_2023
CAMPIÓ
---
SUBCAMPIÓ
---
EQUIPS
Pere roc II - Jesús - Héctor
Giner - Javi - Conillet
De la Vega - Tomás II - Bueno
Puchol II - Álvaro Gimeno - Hilari
J. Salvador - Nacho - Guillermo
Marc - Pere - Monrabal II
Francés - Santi - Carlos
CLASSIFICACIÓ
Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Pere roc II
Jesús
Héctor
7 4 3 1 230 190 40
2 Giner
Javi
Conillet
5 4 2 2 220 205 15
3 De la Vega
Tomás II
Bueno
5 3 2 1 170 160 10
4 Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
4 2 2 0 120 105 15
5 J. Salvador
Nacho
Guillermo
3 3 1 2 155 165 -10
6 Marc
Pere
Monrabal II
2 3 0 3 150 180 -30
7 Francés
Santi
Carlos
2 3 1 2 135 175 -40
JORNADA 1
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
13
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
45
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
60
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
14
de gener_2023
18.00h
Home Bo: pedro ruiz
TV | Dissabte 14 | ProximiaTV | 18.00h
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
55
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
14
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
60
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
50
JORNADA 2
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
20
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Divendres 20 | ProximiaTV | 18.30h
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
60
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
55
Trinquet de Petrer
Dissabte
21
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Salva Palau
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
55
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
60
Trinquet de Benissa
Diumenge
22
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Pedro López
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
60
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
50
JORNADA 3
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
28
de gener_2023
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
50
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
60
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
28
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Paco Brines
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
40
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
60
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Diumenge
29
de gener_2023
11.30h
Home Bo: Javier Pastor
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
40
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
60
JORNADA 4
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
03
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Pedro López
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
60
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
35
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
04
de febrer_2023
17.30h
Home Bo: Javier Pastor / Paco Brines
TV | Dissabte 04 | À Punt | 17.30h
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
0
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
0
Trinquet de Xàbia
Diumenge
05
de febrer_2023
11.30h
Home Bo: Javier Pastor
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
0
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
0
JORNADA 5
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
10
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Divendres 10 | ProximiaTV | 18.30h
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
0
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
0
Trinquet de Benidorm
Diumenge
12
de febrer_2023
11.30h
Home Bo: Pedro López
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
0
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
0
Trinquet Municipal de Llíria
Diumenge
12
de febrer_2023
11.30h
Home Bo: Javier Pastor
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
0
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
0
JORNADA 6
Trinquet "Eusebio" Sueca
Divendres
17
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Pedro López
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
0
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
0
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
17
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
0
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
0
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
18
de febrer_2023
17.30h
Home Bo: Javier Pastor / Paco Brines
TV | Dissabte 18 | À Punt | 17.30h
De la Vega
Tomás II
Bueno
(Almussafes)
0
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
0
JORNADA 7
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dilluns
23
de gener_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dilluns 23 | RadioPobla | 18.30h
J. Salvador
Nacho
Guillermo
(Vila-real_SME)
60
Giner
Javi
Conillet
(Pedreguer_masymas)
45
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dilluns
06
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dilluns 06 | RadioPobla | 18.30h
Marc
Pere
Monrabal II
(Montserrat)
0
Pere roc II
Jesús
Héctor
(Benidorm)
0
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dilluns
20
de febrer_2023
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
TV | Dilluns 20 | RadioPobla | 18.30h
Puchol II
Álvaro Gimeno
Hilari
(La Pobla de Vallbona)
0
Francés
Santi
Carlos
(Dénia)
0

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxe l'enllaç per a més informació. També acepta la politica de privadesa de la Fundació de Pilota i de la plataforma de Youtube Politica de Google

ACEPTAR
Aviso de cookies
funpival

Contacte

Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana

C/ Marques de San Joan Nº32 Baix
CP:46015 - València
Telèfon: 664 65 45 87
Email: info@funpival.es

Política de Privacitat Política de Privacitat de l'APP Política de Cookies
funpival
© 2017 - 2023 FUNPIVAL, tots els drets reservats. Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència.