FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
I Torneig Mancomunitats
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Dimecres 13 de Novembre del 2019
Diumenge 08 de Desembre del 2019
Ian - Sanchis - Lorja
Man. Ribera Alta
Marrahí - Canari - Ibiza
Man. Municipis de la Safor

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Dimecres 13 de Novembre del 2019 a les 17.00 hores.
Nou Trinquet de Guadassuar

Guadassuar
Ian - Sanchis - Lorja
Man. Ribera Alta
30
10
Pablo - Brisca - Néstor
Man. Municipis de la Safor
Divendres 15 de Novembre del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet del Genovés

Genovés
Punxa - Seve - Gabi
Man. Ribera Alta
25
30
Ximo - Tonet IV - Raúl
Man. La Costera - Canal
Partida per: Prèvia de Juvenils
Dimarts 19 de Novembre del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet d'Oliva

Oliva
Marrahí - Canari - Ibiza
Man. Municipis de la Safor
20
30
Ximo - Tonet IV - Raúl
Man. La Costera - Canal
Prèvia de Juvenils
Divendres 22 de Novembre del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet Ciscar

Piles
Marrahí - Canari - Ibiza
Man. Municipis de la Safor
30
0
Punxa - Seve - Gabi
Man. Ribera Alta
Prèvia de Juvenils
Dissabte 23 de Novembre del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet de Bellreguard

Bellreguard
Moltó - Roberto - Marc
Man. La Costera - Canal
30
15
Vercher - Sanchis - Lorja
Man. Ribera Alta
Prèvia de Juvenils
Dilluns 25 de Novembre del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet de Xeraco

Xeraco
Moltó - Roberto - Marc
Man. La Costera - Canal
30
25
Pablo - Seve - Néstor
Man. Municipis de la Safor
Prèvia de Juvenils
SEMI FINAL
Divendres 29 de Novembre del 2019 a les 18.30 hores.
Trinquet del Genovés

Genovés
Moltó - Roberto - Marc
Man. La Costera - Canal
10
30
Marrahí - Canari - Ibiza
Man. Municipis de la Safor
Prèvia de Juvenils
Dimecres 04 de Desembre del 2019 a les 17.00 hores.
Nou Trinquet de Guadassuar

Guadassuar
Vercher - Sanchis - Lorja
Man. Ribera Alta
30
15
Ximo - Tonet IV - Raúl
Man. La Costera - Canal
GRAN FINAL
Diumenge 08 de Desembre del 2019 a les 11.30 hores.
Trinquet de Xeraco

Xeraco
Marrahí - Canari - Ibiza
Man. Municipis de la Safor
10
30
Vercher - Sanchis - Lorja
Man. Ribera Alta
CLASSIFICACIÓ
Grup A
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Moltó - Roberto - Marc
Man. La Costera - Canal
4 2 2 0 60 40 20
2 Ian - Sanchis - Lorja
Man. Ribera Alta
2 3 1 2 75 50 25
3 Pablo - Brisca - Néstor
Man. Municipis de la Safor
1 2 0 2 35 60 -25
Grup B
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Ximo - Tonet IV - Raúl
Man. La Costera - Canal
4 2 2 0 60 45 15
2 Marrahí - Canari - Ibiza
Man. Municipis de la Safor
3 3 1 2 60 60 0
3 Punxa - Seve - Gabi
Man. Ribera Alta
1 2 0 2 25 60 -35
EQUIPS


Ian - Sanchis - Lorja
Man. Ribera Alta


Pablo - Brisca - Néstor
Man. Municipis de la Safor


Punxa - Seve - Gabi
Man. Ribera Alta


Marrahí - Canari - Ibiza
Man. Municipis de la Safor


Moltó - Roberto - Marc
Man. La Costera - Canal


Ximo - Tonet IV - Raúl
Man. La Costera - Canal

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies