FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
XXIX Lliga Bankia d’Escala i Corda
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Divendres 10 de Gener del 2020
Diumenge 26 d'Abril del 2020

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Divendres 10 de Gener del 2020 a les 18.30 hores.
Trinquet Salvador Sagols

Vila-real
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
60
50
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
Dissabte 11 de Gener del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
60
35
Salva Palau - Raúl - Monrabal II
Almussafes
Prèvia de Juvenils
Diumenge 12 de Gener del 2020 a les 11.30 hores.
Trinquet Miguel Canya I

La Pobla de Vallbona
Soro III - Félix - Héctor
Dénia
40
60
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
JORNADA 2
Divendres 17 de Gener del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet Eusebio

Sueca
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
60
50
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
Prèvia de Juvenils
Dissabte 18 de Gener del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Genovés II - Santi - Bueno
Murla
60
25
De la Vega - Raúl - Monrabal II
Almussafes
Prèvia de Juvenils
Dissabte 18 de Gener del 2020 a les 18.15 hores.
Trinquet de Pedreguer

Pedreguer
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
60
55
Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
Partida per: Prèvia de Juvenils
JORNADA 3
Dimecres 22 de Gener del 2020 a les 18.30 hores.
Nou Trinquet de Guadassuar

Guadassuar
Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
35
60
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
Dissabte 25 de Gener del 2020 a les 18.15 hores.
Trinquet de Pedreguer

Pedreguer
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
40
60
Genovés II - Santi - Bueno
Murla
Prèvia de Juvenils
Diumenge 26 de Gener del 2020 a les 17.30 hores.
Trinquet de Benissa

Benissa
Soro III - Félix - Héctor
Dénia
20
60
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
JORNADA 4
Divendres 31 de Gener del 2020 a les 18.30 hores.
Trinquet Salvador Sagols

Vila-real
Soro III - Félix - Héctor
Dénia
55
60
Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
Dissabte 01 de Febrer del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
60
20
De la Vega - Raúl - Monrabal II
Almussafes
Prèvia de Juvenils
Diumenge 02 de Febrer del 2020 a les 18.30 hores.
Trinquet d'alzira

Alzira
Genovés II - Santi - Bueno
Murla
35
60
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
JORNADA 5
Divendres 07 de Febrer del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Vilamarxant

Vilamarxant
De la Vega - Raúl - Monrabal II
Almussafes
35
60
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
Dissabte 08 de Febrer del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
60
35
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
Prèvia de Juvenils
Diumenge 09 de Febrer del 2020 a les 16.30 hores.
Trinquet de Bellreguard

Bellreguard
Soro III - Félix - Héctor
Dénia
60
35
Genovés II - Santi - Bueno
Murla
JORNADA 6
Divendres 14 de Febrer del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet Eusebio

Sueca
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
60
30
Genovés II - Santi - Bueno
Murla
Prèvia de Juvenils
Dissabte 15 de Febrer del 2020 a les 18.15 hores.
Trinquet de Pedreguer

Pedreguer
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
60
50
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
Prèvia de Juvenils
Diumenge 16 de Febrer del 2020 a les 11.30 hores.
Trinquet El Rovellet

Dénia
Soro III - Félix - Héctor
Dénia
60
45
De la Vega - Raúl - Monrabal II
Almussafes
JORNADA 7
Dimecres 19 de Febrer del 2020 a les 18.30 hores.
Nou Trinquet de Guadassuar

Guadassuar
De la Vega - Salva - Monrabal II
Almussafes
35
60
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
Dissabte 22 de Febrer del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
60
45
Genovés II - Santi - Bueno
Murla
Prèvia de Juvenils
Diumenge 23 de Febrer del 2020 a les 11.30 hores.
Trinquet de Xàbia

Xàbia
Soro III - Félix - Héctor
Dénia
40
60
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
Partida per:
JORNADA 8
Dissabte 29 de Febrer del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Borriana

Borriana
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
60
50
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
Dissabte 29 de Febrer del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Petrer

Petrer
Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
50
60
De la Vega - Salva - Monrabal II
Almussafes
Diumenge 01 de Març del 2020 a les 17.00 hores.
Trinquet Tio Pena

Massamagrell
Soro III - Félix - Héctor
Dénia
40
60
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
JORNADA 9
Dissabte 07 de Març del 2020 a les 18.00 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
60
45
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
Prèvia de Juvenils
Diumenge 08 de Març del 2020 a les 11.30 hores.
Trinquet de Murla

Murla
Genovés II - Santi - Bueno
Murla
50
60
De la Vega - Salva - Monrabal II
Almussafes
Diumenge 08 de Març del 2020 a les 18.00 hores.
Nou Trinquet de Guadassuar

Guadassuar
Francés - Pere - Hilari
Pedreguer - Masymas
60
35
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
Prèvia de Juvenils
JORNADA 10
Dissabte 04 de Juliol del 2020 a les 11.00 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Soro III - Félix - Héctor
Dénia
0
0
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
Dissabte 04 de Juliol del 2020 a les 17.45 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
0
0
Genovés II - Santi - Bueno
Murla
Partida per:
Dissabte 04 de Juliol del 2020 a les 19.30 hores.
Trinquet de Pelayo

València
Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
0
0
Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
Partida per:
CLASSIFICACIÓ
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm
16 8 8 0 480 330 150
2 Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas
12 8 5 3 440 385 55
3 Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME
11 8 5 3 425 395 30
4 Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat
9 8 3 5 410 385 25
5 Genovés II - Santi - Bueno
Murla
5 7 2 5 315 365 -50
6 Soro III - Félix - Héctor
Dénia
5 7 2 5 315 380 -65
7 De la Vega - Raúl - Monrabal II
Almussafes
4 8 2 6 315 460 -145
EQUIPS


De la Vega - Raúl - Monrabal II
Almussafes


Pere roc II - Javi - Carlos
Benidorm


Soro III - Félix - Héctor
Dénia


Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
Montserrat


Genovés II - Santi - Bueno
Murla


Francés - Nacho - Pere
Pedreguer - Masymas


Puchol II - Tomàs II - Guillermo
Vila-real - SME

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies