Fundació de Pilota Valenciana
Fundació de Pilota Valenciana
XXIX Lliga Bankia d’Escala i Corda
XXIX Lliga Bankia d’Escala i Corda
INICI
Divendres 10 de gener_2020
FI
Dissabte 01 d'agost_2020
CAMPIÓ
Puchol II - Tomás II - Guillermo (Vila-real - SME)
SUBCAMPIÓ
Pere roc II - Javi - Carlos (Benidorm)
EQUIPS
Pere roc II - Javi - Carlos
Francés - Nacho - Pere
Puchol II - Tomás II - Guillermo
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
De la Vega - Raúl - Monrabal II
Genovés II - Santi - Bueno
Soro III - Félix - Héctor
CLASSIFICACIÓ
Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Pere roc II
Javi
Carlos
22 12 11 1 695 490 205
2 Francés
Nacho
Pere
17 12 7 5 650 560 90
3 Puchol II
Tomás II
Guillermo
17 12 8 4 630 545 85
4 Marc
Jesús
Álvaro Gimeno
16 12 6 6 645 585 60
5 De la Vega
Raúl
Monrabal II
10 12 5 7 520 640 -120
6 Genovés II
Santi
Bueno
8 12 3 9 495 645 -150
7 Soro III
Félix
Héctor
6 12 2 10 510 680 -170
JORNADA 1
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
10
de gener_2020
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
60 VS 50
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
11
de gener_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
60 VS 35
Salva Palau - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Diumenge
12
de gener_2020
11.30h
Home Bo: Pedro López
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
40 VS 60
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
JORNADA 2
Trinquet "Eusebio" Sueca
Divendres
17
de gener_2020
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
60 VS 50
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
18
de gener_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
60 VS 25
De la Vega - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
18
de gener_2020
18.15h
Home Bo: Javier Pastor / Paco Brines
TV | Dissabte 18 | À Punt | 18.15h
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
60 VS 55
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
JORNADA 3
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
22
de gener_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
35 VS 60
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
25
de gener_2020
18.15h
Home Bo: Javier Pastor
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
40 VS 60
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
Trinquet de Benissa
Diumenge
26
de gener_2020
17.30h
Home Bo: Pedro López
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
20 VS 60
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
JORNADA 4
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
31
de gener_2020
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
55 VS 60
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
01
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López /
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
60 VS 20
De la Vega - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
Trinquet d'Alzira
Diumenge
02
de febrer_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
35 VS 60
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
JORNADA 5
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
07
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López
De la Vega - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
35 VS 60
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
08
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
60 VS 35
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet de Bellreguard
Diumenge
09
de febrer_2020
16.30h
Home Bo:
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
60 VS 35
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
JORNADA 6
Trinquet "Eusebio" Sueca
Divendres
14
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
60 VS 30
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
15
de febrer_2020
18.15h
Home Bo: Javier Pastor
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
60 VS 50
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Diumenge
16
de febrer_2020
11.30h
Home Bo: Pedro López
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
60 VS 45
De la Vega - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
JORNADA 7
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
19
de febrer_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López
De la Vega - Salva - Monrabal II
(Almussafes)
35 VS 60
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
22
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Javier Pastor / Pedro López
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
60 VS 45
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
Trinquet de Xàbia
Diumenge
23
de febrer_2020
11.30h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
TV | Diumenge 23 | À Punt | 11.30h
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
40 VS 60
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
JORNADA 8
Trinquet de Borriana
Dissabte
29
de febrer_2020
18.00h
Home Bo:
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
60 VS 50
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet de Petrer
Dissabte
29
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
50 VS 60
De la Vega - Salva - Monrabal II
(Almussafes)
Trinquet "Tio Pena" Massamagrell
Diumenge
01
de març_2020
17.00h
Home Bo: Javier Pastor
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
40 VS 60
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
JORNADA 9
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
07
de març_2020
18.00h
Home Bo: Javier Pastor / Pedro López
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
60 VS 45
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet "El Nel" Murla
Diumenge
08
de març_2020
11.30h
Home Bo: Pedro López
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
50 VS 60
De la Vega - Salva - Monrabal II
(Almussafes)
Nou Trinquet de Guadassuar
Diumenge
08
de març_2020
18.00h
Home Bo: Javier Pastor
Francés - Pere - Hilari
(Pedreguer - Masymas)
60 VS 35
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
JORNADA 10
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
04
de juliol_2020
11.00h
Home Bo: Javier Pastor / Pedro López
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
50 VS 60
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
04
de juliol_2020
17.45h
Home Bo: Javier Pastor / Pedro López
TV | Dissabte 04 | À Punt | 17.45h
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
60 VS 25
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
04
de juliol_2020
19.30h
Home Bo: Javier Pastor / Pedro López
TV | Diumenge 05 | À Punt | 12.00h
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
50 VS 60
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
JORNADA 11
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Dimarts
07
de juliol_2020
16.30h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
De la Vega - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
25 VS 60
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Dimarts
07
de juliol_2020
17.30h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
35 VS 60
Giner - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Dimarts
07
de juliol_2020
19.00h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
25 VS 60
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
JORNADA 12
Trinquet "Eusebio" Sueca
Divendres
10
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
35 VS 60
De la Vega - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Divendres
10
de juliol_2020
20.00h
Home Bo: Pedro López
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
40 VS 60
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
11
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
40 VS 60
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
JORNADA 13
Trinquet "Miguel Canya I" La Pobla de Vallbona
Dilluns
13
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
25 VS 60
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
Trinquet "Tio Pena" Massamagrell
Dimarts
14
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
30 VS 60
De la Vega - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
15
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
50 VS 60
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
JORNADA 14
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
17
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López
De la Vega - Raúl - Monrabal II
(Almussafes)
60 VS 55
J. Salvador - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet de Vilamarxant
Divendres
17
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Soro III - Félix - Héctor
(Dénia)
40 VS 60
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
18
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Genovés II - Santi - Bueno
(Murla)
20 VS 60
Giner - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
SEMI FINAL
Trinquet "Tio Pena" Massamagrell
Dimarts
21
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
50 VS 60
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
22
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López / juan cabanes
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
60 VS 25
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
Trinquet "Salvador Sagols" Vila-real
Divendres
24
de juliol_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)
60 VS 55
Marc - Jesús - Álvaro Gimeno
(Montserrat)
Trinquet de Pedreguer
Dissabte
25
de juliol_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
TV | Dissabte 25 | À Punt | 17.45h
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
60 VS 40
Francés - Nacho - Pere
(Pedreguer - Masymas)
GRAN FINAL
Trinquet "Pelayo" València
Dissabte
01
d'agost_2020
17.45h
Home Bo: Pedro López / Javier Pastor
TV | Dissabte 01 | À Punt | 17.45h
Puchol II - Tomás II - Guillermo
(Vila-real - SME)
60 VS 45
Pere roc II - Javi - Carlos
(Benidorm)

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxe l'enllaç per a més informació. També acepta la politica de privadesa de la Fundació de Pilota i de la plataforma de Youtube Politica de Google

ACEPTAR
Aviso de cookies
funpival

Contacte

Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana

C/ Marques de San Joan Nº32 Baix
CP:46015 - València
Telèfon: 664 65 45 87
Email: info@funpival.es

Política de Privacitat Política de Privacitat de l'APP Política de Cookies
funpival
© 2017 - 2022 FUNPIVAL, tots els drets reservats. Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència.