Fundació de Pilota Valenciana
Fundació de Pilota Valenciana
XXXVII Lliga Bankia de Raspall – Trofeu Diputació de València
XXXVII Lliga Bankia de Raspall – Trofeu Diputació de València
INICI
Divendres 10 de gener_2020
FI
Dissabte 18 de juliol_2020
CAMPIÓ
Punxa - Tonet IV - Néstor (El Genovés)
SUBCAMPIÓ
Pablo - Seve - Lorja (Alzira)
EQUIPS
Pablo - Seve - Lorja
Punxa - Tonet IV - Néstor
Vercher - Sanchis - Javi López
Ian - Canari - Ricardet
Marrahí - Roberto - Gabi
Moltó - Raúl - Ibiza
CLASSIFICACIÓ
Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Pablo
Seve
Lorja
16 10 8 2 265 185 80
2 Punxa
Tonet IV
Néstor
15 10 6 4 250 190 60
3 Vercher
Sanchis
Javi López
14 10 6 4 255 225 30
4 Ian
Canari
Ricardet
13 10 5 5 235 230 5
5 Marrahí
Roberto
Gabi
10 10 3 7 200 260 -60
6 Moltó
Raúl
Ibiza
4 10 2 8 145 260 -115
JORNADA 1
Trinquet del Genovés
Divendres
10
de gener_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
30 VS 15
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
11
de gener_2020
18.00h
Home Bo: Paco Brines /
TV | Dissabte 11 | À Punt | 18.00h
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
25 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
Trinquet d'Oliva
Diumenge
12
de gener_2020
12.00h
Home Bo: Javier Pastor
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
10 VS 30
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
JORNADA 2
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
18
de gener_2020
18.00h
Home Bo:
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
20 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
29
de gener_2020
17.00h
Home Bo: Pedro López
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
10 VS 30
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
Trinquet d'Oliva
Dimarts
04
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
20 VS 30
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
JORNADA 3
Trinquet "Ciscar" de Piles
Divendres
24
de gener_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
20 VS 30
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
25
de gener_2020
18.00h
Home Bo:
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
0 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
Trinquet de Xeraco
Diumenge
26
de gener_2020
11.30h
Home Bo: Paco Brines /
TV | Diumenge 26 | À Punt | 11.30h
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
15 VS 30
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
JORNADA 4
Trinquet del Genovés
Divendres
31
de gener_2020
18.30h
Home Bo: Pedro López
Salelles II - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
25 VS 30
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
01
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Paco Brines
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
25 VS 30
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Diumenge
02
de febrer_2020
12.00h
Home Bo: / Paco Brines
TV | Diumenge 02 | À Punt | 12.00h
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
10 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
JORNADA 5
Trinquet "Eusebio" Sueca
Divendres
07
de febrer_2020
18.00h
Home Bo:
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
30 VS 15
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
Trinquet d'Oliva
Dissabte
08
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Paco Brines
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
30 VS 5
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
Trinquet de Xàbia
Diumenge
09
de febrer_2020
11.30h
Home Bo:
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
25 VS 30
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
JORNADA 6
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
12
de febrer_2020
17.00h
Home Bo: Pedro López
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
25 VS 30
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
Trinquet "Ciscar" de Piles
Divendres
14
de febrer_2020
18.30h
Home Bo:
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
15 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
15
de febrer_2020
18.00h
Home Bo: Paco Brines
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
5 VS 30
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
JORNADA 7
Trinquet del Genovés
Divendres
21
de febrer_2020
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
15 VS 30
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
22
de febrer_2020
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
30 VS 25
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
Trinquet d'Ontinyent
Diumenge
23
de febrer_2020
12.00h
Home Bo:
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
20 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
JORNADA 8
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
26
de febrer_2020
17.00h
Home Bo: Pedro López
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
5 VS 30
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
Trinquet d'Oliva
Divendres
28
de febrer_2020
18.30h
Home Bo:
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
15 VS 30
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
Trinquet d'Alzira
Diumenge
01
de març_2020
18.00h
Home Bo: / Pedro López
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
30 VS 20
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
JORNADA 9
Trinquet "Eusebio" Sueca
Divendres
06
de març_2020
18.00h
Home Bo: Pedro López
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
15 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
07
de març_2020
18.00h
Home Bo: Paco Brines
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
30 VS 25
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
Trinquet de Xeraco
Dilluns
09
de març_2020
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
30 VS 10
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
JORNADA 10
Trinquet de Xeraco
Divendres
03
de juliol_2020
11.30h
Home Bo: Javier Pastor / Guillermo Oron
Moltó - Raúl - Ibiza
(Barxeta)
0 VS 30
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
Trinquet de Xeraco
Divendres
03
de juliol_2020
17.30h
Home Bo: Paco Brines / Pedro López
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
30 VS 10
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
Trinquet de Xeraco
Divendres
03
de juliol_2020
19.00h
Home Bo: Paco Brines / Pedro López
Marrahí - Roberto - Gabi
(Villanueva de castellón)
5 VS 30
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
SEMI FINAL
Trinquet d'Oliva
Dimarts
07
de juliol_2020
17.30h
Home Bo: Paco Brines / Guillermo Oron
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
15 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
Trinquet d'Oliva
Dimarts
07
de juliol_2020
19.00h
Home Bo: Paco Brines / Guillermo Oron
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
30 VS 20
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
11
de juliol_2020
17.30h
Home Bo: Paco Brines / Javier Pastor
TV | Dissabte 11 | À Punt | 17.40h
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
30 VS 10
Vercher - Sanchis - Javi López
(Oliva)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
11
de juliol_2020
19.00h
Home Bo: Paco Brines / Javier Pastor
TV | Diumenge 12 | À Punt | 12.00h
Ian - Canari - Ricardet
(Xeraco)
10 VS 30
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)
GRAN FINAL
Trinquet de Castelló de Rugat
Dissabte
18
de juliol_2020
17.45h
Home Bo: Pedro López / Guillermo Oron
TV | Dissabte 18 | À Punt | 17.45h
Punxa - Tonet IV - Néstor
(El Genovés)
30 VS 15
Pablo - Seve - Lorja
(Alzira)

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxe l'enllaç per a més informació. També acepta la politica de privadesa de la Fundació de Pilota i de la plataforma de Youtube Politica de Google

ACEPTAR
Aviso de cookies
funpival

Contacte

Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana

C/ Marques de San Joan Nº32 Baix
CP:46015 - València
Telèfon: 664 65 45 87
Email: info@funpival.es

Política de Privacitat Política de Privacitat de l'APP Política de Cookies
funpival
© 2017 - 2022 FUNPIVAL, tots els drets reservats. Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència.