FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
II Trofeu Mancomunitats
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Dissabte 08 d'Agost del 2020
Dissabte 05 de Setembre del 2020
Ximo - Tonet IV
Marrahí - Lorja

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Trinquet de Xeraco (Xeraco)
Dilluns 10 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Moltó - Néstor
20
25
Salelles II - Canari
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 12 d'Agost del 2020 a les 17.00 hores.
Marrahí - Lorja
25
5
Ian - Roberto
Trinquet de Castelló de Rugat (Castelló de Rugat)
Dijous 13 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Vercher - Sanchis
25
15
Vicent - Brisca
Trinquet Ciscar (Piles)
Divendres 14 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Salelles II - Canari
25
20
Ximo - Tonet IV
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard)
Dissabte 15 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Moltó - Néstor
0
25
Punxa - Seve
Trinquet de Castelló (Castelló)
Dilluns 17 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Ian - Roberto
10
25
Vercher - Sanchis
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 19 d'Agost del 2020 a les 17.00 hores.
Punxa - Seve
25
20
Salelles II - Canari
Trinquet de Castelló de Rugat (Castelló de Rugat)
Dijous 20 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Moltó - Néstor
0
25
Ximo - Tonet IV
Trinquet Ciscar (Piles)
Divendres 21 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Marrahí - Lorja
25
5
Vicent - Brisca
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard)
Diumenge 23 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Punxa - Seve
10
25
Ximo - Tonet IV
Trinquet de Castelló (Castelló)
Dilluns 24 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Marrahí - Lorja
25
20
Vercher - Sanchis
Trinquet de Xeraco (Xeraco)
Dimarts 25 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Ian - Roberto
25
0
Vicent - Brisca
SEMI FINAL
Trinquet Ciscar (Piles)
Divendres 28 d'Agost del 2020 a les 18.30 hores.
Ximo - Tonet IV
25
20
Vercher - Sanchis
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 02 de Setembre del 2020 a les 17.00 hores.
Marrahí - Lorja
25
10
Salelles II - Canari
GRAN FINAL
Trinquet del Genovés (Genovés)
Dissabte 05 de Setembre del 2020 a les 18.30 hores.
Marrahí - Lorja
10
25
Ximo - Tonet IV
CLASSIFICACIÓ
Grup A
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Ximo - Tonet IV 5 3 2 1 70 35 35
2 Salelles II - Canari 5 3 2 1 70 65 5
3 Punxa - Seve 4 3 2 1 60 45 15
4 Moltó - Néstor 1 3 0 3 20 75 -55
Grup B
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Marrahí - Lorja 6 3 3 0 75 30 45
2 Vercher - Sanchis 5 3 2 1 70 50 20
3 Ian - Roberto 2 3 1 2 40 50 -10
4 Vicent - Brisca 1 3 0 3 20 75 -55
EQUIPS


Punxa - Seve


Ximo - Tonet IV


Moltó - Néstor


Salelles II - Canari


Marrahí - Lorja


Ian - Roberto


Vercher - Sanchis


Vicent - Brisca

#Patrocinadors / Col·laboradors

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies