CHAT VAQUETA

Hola, Bona Nit

FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
XXXVIII Lliga Bankia - Trofeu Diputació de València de Raspall
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Divendres 08 de Gener del 2021
Diumenge 21 de Març del 2021

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard) - Partida per:
Dissabte 09 de Gener del 2021 a les 18.00 hores. Prèvia de Juvenils
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
30
15
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard)
Diumenge 10 de Gener del 2021 a les 16.30 hores. Prèvia de Juvenils
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
30
15
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard)
Diumenge 10 de Gener del 2021 a les 18.00 hores. Prèvia de Juvenils
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
20
30
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
JORNADA 2
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard)
Dissabte 16 de Gener del 2021 a les 16.30 hores.
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
20
30
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard)
Dissabte 16 de Gener del 2021 a les 18.00 hores.
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
30
0
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
Trinquet El Rovellet (Dénia)
Diumenge 17 de Gener del 2021 a les 12.00 hores. - PORTA TANCADA
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
15
30
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
JORNADA 3
Trinquet del Genovés (Genovés)
Dimecres 03 de Març del 2021 a les 16.00 hores. - PORTA TANCADA
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
30
15
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
Trinquet del Genovés (Genovés)
Dimecres 03 de Març del 2021 a les 17.30 hores. - PORTA TANCADA
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
25
30
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
Trinquet del Genovés (Genovés)
Dimecres 03 de Març del 2021 a les 19.00 hores. - PORTA TANCADA
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
30
0
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
JORNADA 4
Trinquet de Xeraco (Xeraco)
Dissabte 06 de Març del 2021 a les 11.00 hores. - PORTA TANCADA
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
0
0
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
Trinquet de Xeraco (Xeraco)
Dissabte 06 de Març del 2021 a les 16.00 hores. - PORTA TANCADA
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
0
0
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
Trinquet de Xeraco (Xeraco) - Partida per:
Dissabte 06 de Març del 2021 a les 17.45 hores. - PORTA TANCADA
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
0
0
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
JORNADA 5
- AJORNADA
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
0
0
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
- AJORNADA
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
0
0
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
- AJORNADA
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
0
0
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
JORNADA 6
- AJORNADA
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
0
0
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
- AJORNADA
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
0
0
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
- AJORNADA
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
0
0
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
JORNADA 7
- AJORNADA
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
0
0
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
- AJORNADA
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
0
0
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
- AJORNADA
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
0
0
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
JORNADA 8
- AJORNADA
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
0
0
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
- AJORNADA
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
0
0
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
- AJORNADA
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
0
0
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
JORNADA 9
- AJORNADA
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
0
0
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
- AJORNADA
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
0
0
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
- AJORNADA
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
0
0
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
JORNADA 10
- AJORNADA
Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
0
0
Ian - Seve - Néstor
Xàbia
- AJORNADA
Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
0
0
Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
- AJORNADA
Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
0
0
Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
CLASSIFICACIÓ
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés
6 3 3 0 90 30 60
2 Ian - Seve - Néstor
Xàbia
5 3 2 1 85 60 25
3 Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco
5 3 2 1 80 75 5
4 Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló
2 3 1 2 60 60 0
5 Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva
2 3 1 2 30 80 -50
6 Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta
1 3 0 3 50 90 -40
EQUIPS


Vicent - Tonet IV - Jose
El Genovés


Salelles II - Brisca - Ibiza
Oliva


Vercher - Canari - Ricardet
Xeraco


Marrahí - Lorja - Murcianet
Castelló


Moltó - Roberto - Raúl
Barxeta


Ian - Seve - Néstor
Xàbia

#Patrocinadors / Col·laboradors

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies