FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
XXX Lliga Bankia d'Escala i corda
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Dimecres 13 de Gener del 2021
Diumenge 28 de Març del 2021

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
- AJORNADA
Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona
0
0
Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas
- AJORNADA
Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm
0
0
Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla
Trinquet de Pelayo (València) - Partida per:
Dissabte 16 de Gener del 2021 a les 18.00 hores.
De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes
35
60
Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME
- AJORNADA
J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia
0
0
Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat
JORNADA 2
- AJORNADA
Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona
0
0
Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME
- AJORNADA
J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia
0
0
De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes
- AJORNADA
Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas
0
0
Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm
- AJORNADA
Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla
0
0
Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat
JORNADA 3
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 27 de Gener del 2021 a les 18.00 hores. Prèvia de Juvenils
Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME
0
0
J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia
Trinquet de Vilamarxant (Vilamarxant)
Divendres 29 de Gener del 2021 a les 18.00 hores.
Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas
0
0
Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat
Trinquet de Pelayo (València)
Dissabte 30 de Gener del 2021 a les 18.00 hores.
Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona
0
0
Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm
Trinquet de Benissa (Benissa)
Diumenge 31 de Gener del 2021 a les 17.30 hores.
Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla
0
0
De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes
JORNADA 4
Trinquet Eusebio (Sueca)
Divendres 05 de Febrer del 2021 a les 18.00 hores.
Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME
0
0
Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm
Trinquet de Borriana (Borriana)
Dissabte 06 de Febrer del 2021 a les 18.00 hores.
Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona
0
0
Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat
Trinquet de Pedreguer (Pedreguer)
Dissabte 06 de Febrer del 2021 a les 18.00 hores.
Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas
0
0
De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes
Trinquet de Murla (Murla)
Diumenge 07 de Febrer del 2021 a les 11.30 hores.
Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla
0
0
J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia
JORNADA 5
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 10 de Febrer del 2021 a les 18.00 hores. Prèvia de Juvenils
Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona
0
0
De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes
Trinquet de Pelayo (València)
Dissabte 13 de Febrer del 2021 a les 18.00 hores.
Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla
0
0
Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME
Trinquet de Xàbia (Xàbia)
Diumenge 14 de Febrer del 2021 a les 11.30 hores.
Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat
0
0
Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard)
Diumenge 14 de Febrer del 2021 a les 16.30 hores.
Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas
0
0
J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia
JORNADA 6
Trinquet Salvador Sagols (Vila-real)
Divendres 19 de Febrer del 2021 a les 18.30 hores.
De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes
0
0
Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat
Trinquet de Pelayo (València)
Dissabte 20 de Febrer del 2021 a les 18.00 hores.
Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas
0
0
Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME
Trinquet de Pedreguer (Pedreguer)
Dissabte 20 de Febrer del 2021 a les 18.00 hores. Prèvia de Juvenils
Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona
0
0
Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla
Trinquet El Rovellet (Dénia)
Diumenge 21 de Febrer del 2021 a les 11.30 hores.
J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia
0
0
Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm
JORNADA 7
Trinquet Salvador Sagols (Vila-real)
Divendres 26 de Febrer del 2021 a les 18.30 hores.
Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona
0
0
J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia
Trinquet de Pedreguer (Pedreguer)
Dissabte 27 de Febrer del 2021 a les 18.00 hores. Prèvia de Juvenils
Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas
0
0
Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla
Trinquet Vicent Pérez Devesa (Benidorm)
Diumenge 28 de Febrer del 2021 a les 11.30 hores.
Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm
0
0
De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes
Trinquet Tio Pena (Massamagrell)
Dimarts 02 de Març del 2021 a les 17.00 hores.
Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME
0
0
Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat
CLASSIFICACIÓ
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME
2 1 1 0 60 35 25
2 Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm
0 0 0 0 0 0 0
3 Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat
0 0 0 0 0 0 0
4 Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas
0 0 0 0 0 0 0
5 Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla
0 0 0 0 0 0 0
6 J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia
0 0 0 0 0 0 0
7 Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona
0 0 0 0 0 0 0
8 De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes
0 1 0 1 35 60 -25
EQUIPS


Soro III - Jesús - Salva
Vila-real SME


Pere roc II - Nacho - Guillermo
Benidorm


Marc - Santi - Monrabal II
Montserrat


Giner - Pere - Álvaro Gimeno
Pedreguer - Masymas


De la Vega - Javi - Carlos
Almussafes


Genovés II - Tomàs II - Conillet
Murla


J. Salvador - Félix - Bueno
Dénia


Puchol II - Héctor - Hilari
La Pobla de Vallbona

#Patrocinadors / Col·laboradors

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies