CHAT VAQUETA

Hola, Bona Nit

FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
XIV Copa d'Escala i corda Diputació de València - Caixa Popular
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Divendres 10 de Setembre del 2021
Dissabte 13 de Novembre del 2021

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Trinquet Salvador Sagols (Vila-real)
Divendres 10 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Soro III - Jesús
Ajuntament de Benidorm
60
35
J. Salvador - Tomás II
Ajuntament de Vila-real
Trinquet de Pelayo (València) - Partida per:
Dissabte 11 de Setembre del 2021 a les 17.45 hores.
De la Vega - Javi
Ajuntament d'Almussafes
30
60
Marc - Pere
Ajuntament de Montserrat
Trinquet d'Ondara (Ondara)
Diumenge 12 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Pere roc II - Félix
Ajuntament de Dénia
60
55
Giner - Santi
Ajuntament de Pedreguer - masymas
Trinquet Miguel Canya I (La Pobla de Vallbona) - Partida per:
Diumenge 12 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Puchol II - Carlos
Ajuntament de la Pobla de Vallbona
60
40
Genovés II - Nacho
Ajuntament de Murla
JORNADA 2
Trinquet Tio Pena (Massamagrell)
Dimarts 14 de Setembre del 2021 a les 17.30 hores.
Soro III - Jesús
Ajuntament de Benidorm
55
60
Marc - Pere
Ajuntament de Montserrat
Trinquet de Xàbia (Xàbia) - Partida per:
Diumenge 19 de Setembre del 2021 a les 11.30 hores.
De la Vega - Javi
Ajuntament d'Almussafes
60
40
J. Salvador - Tomás II
Ajuntament de Vila-real
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 22 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores. Prèvia de Juvenils
Puchol II - Carlos
Ajuntament de la Pobla de Vallbona
60
30
Giner - Santi
Ajuntament de Pedreguer - masymas
Trinquet de Pelayo (València)
Dissabte 25 de Setembre del 2021 a les 18.00 hores.
Pere roc II - Félix
Ajuntament de Dénia
60
45
Genovés II - Álvaro Gimeno
Ajuntament de Murla
JORNADA 3
Trinquet de Pedreguer (Pedreguer)
Dissabte 25 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores. Prèvia de Juvenils
J. Salvador - Tomás II
Ajuntament de Vila-real
20
60
Marc - Pere
Ajuntament de Montserrat
Trinquet Vicent Pérez Devesa (Benidorm) - Partida per:
Diumenge 26 de Setembre del 2021 a les 11.30 hores.
Soro III - Jesús
Ajuntament de Benidorm
50
60
De la Vega - Javi
Ajuntament d'Almussafes
Trinquet de Petrer (Petrer)
Dissabte 02 d'Octubre del 2021 a les 17.45 hores.
Puchol II - Carlos
Ajuntament de la Pobla de Vallbona
60
55
Pere roc II - Félix
Ajuntament de Dénia
Trinquet de Murla (Murla) - Partida per:
Diumenge 10 d'Octubre del 2021 a les 11.30 hores.
Genovés II - Nacho
Ajuntament de Murla
55
60
Giner - Santi
Ajuntament de Pedreguer - masymas
JORNADA 4
Trinquet El Rovellet (Dénia) - Partida per:
Diumenge 03 d'Octubre del 2021 a les 11.30 hores.
De la Vega - Javi
Ajuntament d'Almussafes
60
40
J. Salvador - Tomás II
Ajuntament de Vila-real
Trinquet Eusebio (Sueca)
Divendres 08 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores. Prèvia de Juvenils
Soro III - Jesús
Ajuntament de Benidorm
35
60
Marc - Pere
Ajuntament de Montserrat
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 13 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores. Prèvia de Juvenils
Pere roc II - Félix
Ajuntament de Dénia
60
45
Giner - Santi
Ajuntament de Pedreguer - masymas
Trinquet de Pelayo (València) - Partida per:
Dissabte 16 d'Octubre del 2021 a les 17.45 hores.
Puchol II - Carlos
Ajuntament de la Pobla de Vallbona
60
35
Genovés II - Nacho
Ajuntament de Murla
JORNADA 5
Trinquet de Vilamarxant (Vilamarxant) - Partida per:
Divendres 15 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
De la Vega - Javi
Ajuntament d'Almussafes
25
60
Marc - Pere
Ajuntament de Montserrat
Trinquet Miguel Canya I (La Pobla de Vallbona)
Dilluns 18 d'Octubre del 2021 a les 18.00 hores.
Soro III - Jesús
Ajuntament de Benidorm
60
35
J. Salvador - Tomás II
Ajuntament de Vila-real
Trinquet Salvador Sagols (Vila-real)
Divendres 22 d'Octubre del 2021 a les 22.45 hores.
Puchol II - Carlos
Ajuntament de la Pobla de Vallbona
0
0
Pere roc II - Félix
Ajuntament de Dénia
Trinquet de Benissa (Benissa) - Partida per:
Diumenge 24 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Genovés II - Nacho
Ajuntament de Murla
0
0
Giner - Santi
Ajuntament de Pedreguer - masymas
JORNADA 6
Trinquet Eusebio (Sueca)
Divendres 29 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Soro III - Jesús
Ajuntament de Benidorm
0
0
De la Vega - Javi
Ajuntament d'Almussafes
Trinquet de Pedreguer (Pedreguer)
Dissabte 30 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores. Prèvia de Juvenils
Puchol II - Carlos
Ajuntament de la Pobla de Vallbona
0
0
Giner - Santi
Ajuntament de Pedreguer - masymas
Trinquet de Borriana (Borriana) - Partida per:
Diumenge 31 d'Octubre del 2021 a les 12.00 hores.
J. Salvador - Tomás II
Ajuntament de Vila-real
0
0
Marc - Pere
Ajuntament de Montserrat
Trinquet El Rovellet (Dénia)
Diumenge 31 d'Octubre del 2021 a les 12.00 hores.
Pere roc II - Félix
Ajuntament de Dénia
0
0
Genovés II - Nacho
Ajuntament de Murla
SEMI FINAL
Trinquet Eusebio (Sueca) - Partida per:
Divendres 05 de Novembre del 2021 a les 18.30 hores.
0
0
Trinquet de Pelayo (València) - Partida per:
Diumenge 07 de Novembre del 2021 a les 11.30 hores.
0
0
GRAN FINAL
Trinquet Miguel Canya I (La Pobla de Vallbona) - Partida per:
Dissabte 13 de Novembre del 2021 a les 17.45 hores.
0
0
CLASSIFICACIÓ
Grup A
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Marc - Pere
Ajuntament de Montserrat
10 5 5 0 300 165 135
2 Soro III - Jesús
Ajuntament de Benidorm
6 5 2 3 260 250 10
3 De la Vega - Javi
Ajuntament d'Almussafes
6 5 3 2 235 250 -15
4 J. Salvador - Tomás II
Ajuntament de Vila-real
0 5 0 5 170 300 -130
Grup B
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Puchol II - Carlos
Ajuntament de la Pobla de Vallbona
8 4 4 0 240 160 80
2 Pere roc II - Félix
Ajuntament de Dénia
7 4 3 1 235 205 30
3 Giner - Santi
Ajuntament de Pedreguer - masymas
3 4 1 3 190 235 -45
4 Genovés II - Nacho
Ajuntament de Murla
1 4 0 4 175 240 -65
EQUIPS


Soro III - Jesús
Ajuntament de Benidorm


J. Salvador - Tomás II
Ajuntament de Vila-real


De la Vega - Javi
Ajuntament d'Almussafes


Marc - Pere
Ajuntament de Montserrat


Pere roc II - Félix
Ajuntament de Dénia


Giner - Santi
Ajuntament de Pedreguer - masymas


Puchol II - Carlos
Ajuntament de la Pobla de Vallbona


Genovés II - Nacho
Ajuntament de Murla

#Patrocinadors / Col·laboradors

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies