Fundació de Pilota Valenciana
Fundació de Pilota Valenciana
VII Copa de Raspall Diputació de València - Caixa Popular
VII Copa de Raspall Diputació de València - Caixa Popular
INICI
Divendres 03 de setembre_2021
FI
Dissabte 06 de novembre_2021
CAMPIÓ
Iván - Seve (Ajuntament d'Ontinyent)
SUBCAMPIÓ
Vicent - Lorja (Ajuntament de Sueca)
EQUIPS GRUP A
Vercher - Raúl
Salelles II - Tonet IV
Badenes - Canari
Marrahí - Sanchis
CLASSIFICACIÓ GRUP A
Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Vercher
Raúl
10 6 5 1 130 70 60
2 Salelles II
Tonet IV
10 6 4 2 130 80 50
3 Badenes
Canari
5 6 2 4 85 110 -25
4 Marrahí
Sanchis
2 6 1 5 60 145 -85
EQUIPS GRUP B
Iván - Seve
Vicent - Lorja
Ian - Brisca
Moltó - Roberto
CLASSIFICACIÓ GRUP B
Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Iván
Seve
12 6 6 0 150 50 100
2 Vicent
Lorja
9 6 4 2 125 110 15
3 Ian
Brisca
5 6 2 4 85 130 -45
4 Moltó
Roberto
3 6 0 6 80 150 -70
JORNADA 1
Trinquet del Genovés
Divendres
03
de setembre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
TV | Divendres 03 | ProximiaTV | 18.30h
Vicent - Lorja
(Ajuntament de Sueca)
25 VS 20
Moltó - Roberto
(Ajuntament de Barxeta)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
04
de setembre_2021
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Salelles II - Tonet IV
(Ajuntament del Genovés)
25 VS 10
Marrahí - Sanchis
(Ajuntament de Castelló)
Trinquet d'Ontinyent
Diumenge
05
de setembre_2021
11.30h
Home Bo: juan cabanes / Paco Brines
Iván - Seve
(Ajuntament d'Ontinyent)
25 VS 0
Montaner - Brisca
(Ajuntament d'Oliva)
Trinquet d'Oliva
Dimarts
07
de setembre_2021
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Badenes - Canari
(Ajuntament de Xeraco)
0 VS 25
Vercher - Raúl
(Ajuntament de Xàbia)
JORNADA 2
Trinquet de Castelló de Rugat
Dijous
09
de setembre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
TV | Dijous 09 | ProximiaTV | 18.30h
Vicent - Lorja
(Ajuntament de Sueca)
10 VS 25
Iván - Seve
(Ajuntament d'Ontinyent)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
11
de setembre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Moltó - Roberto
(Ajuntament de Barxeta)
10 VS 25
Montaner - Brisca
(Ajuntament d'Oliva)
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Diumenge
12
de setembre_2021
11.30h
Home Bo: Paco Brines
Badenes - Canari
(Ajuntament de Xeraco)
25 VS 5
Marrahí - Sanchis
(Ajuntament de Castelló)
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
15
de setembre_2021
17.00h
Home Bo: Pedro López
Salelles II - Tonet IV
(Ajuntament del Genovés)
15 VS 25
Vercher - Raúl
(Ajuntament de Xàbia)
JORNADA 3
Trinquet "Ciscar" de Piles
Divendres
17
de setembre_2021
18.30h
Home Bo: Pedro López
TV | Divendres 17 | ProximiaTV | 18.30h
Vicent - Lorja
(Ajuntament de Sueca)
25 VS 10
Montaner - Brisca
(Ajuntament d'Oliva)
Trinquet de Castelló
Dilluns
20
de setembre_2021
18.00h
Home Bo: Pedro López
Moltó - Roberto
(Ajuntament de Barxeta)
15 VS 25
Iván - Seve
(Ajuntament d'Ontinyent)
Trinquet del Genovés
Divendres
24
de setembre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Salelles II - Tonet IV
(Ajuntament del Genovés)
25 VS 5
Badenes - Canari
(Ajuntament de Xeraco)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
25
de setembre_2021
17.45h
Home Bo: juan cabanes / Guillermo Oron
TV | Dissabte 25 | À Punt | 17.45h
Vercher - Raúl
(Ajuntament de Xàbia)
25 VS 5
Marrahí - Sanchis
(Ajuntament de Castelló)
JORNADA 4
Trinquet de Xeraco
Dilluns
27
de setembre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
TV | Dilluns 27 | ProximiaTV | 18.30h
Vicent - Lorja
(Ajuntament de Sueca)
25 VS 10
Moltó - Roberto
(Ajuntament de Barxeta)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
02
d'octubre_2021
17.45h
Home Bo: juan cabanes
TV | Dissabte 02 | À Punt | 17.45h
Ian - Brisca
(Ajuntament d'Oliva)
5 VS 25
Iván - Seve
(Ajuntament d'Ontinyent)
Trinquet de Castelló de Rugat
Dijous
07
d'octubre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
TV | Dijous 07 | ProximiaTV | 18.30h
Vercher - Raúl
(Ajuntament de Xàbia)
5 VS 25
Badenes - Canari
(Ajuntament de Xeraco)
Trinquet "Ciscar" de Piles
Divendres
08
d'octubre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Salelles II - Tonet IV
(Ajuntament del Genovés)
25 VS 5
Marrahí - Sanchis
(Ajuntament de Castelló)
JORNADA 5
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
06
d'octubre_2021
17.00h
Home Bo: Pedro López
Moltó - Roberto
(Ajuntament de Barxeta)
5 VS 25
Iván - Seve
(Ajuntament d'Ontinyent)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
09
d'octubre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
TV | Dissabte 09 | ProximiaTV | 18.30h
Vicent - Lorja
(Ajuntament de Sueca)
25 VS 20
Ximo - Brisca
(Ajuntament d'Oliva)
Trinquet de Xeraco
Dilluns
11
d'octubre_2021
18.30h
Home Bo: Pedro López
Ximo - Tonet IV
(Ajuntament del Genovés)
25 VS 10
Montaner - Canari
(Ajuntament de Xeraco)
Trinquet de Xàbia
Diumenge
17
d'octubre_2021
12.00h
Home Bo: juan cabanes
Vercher - Raúl
(Ajuntament de Xàbia)
25 VS 10
Marrahí - Sanchis
(Ajuntament de Castelló)
JORNADA 6
Trinquet d'Oliva
Dimarts
19
d'octubre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Moltó - Roberto
(Ajuntament de Barxeta)
20 VS 25
Ian - Brisca
(Ajuntament d'Oliva)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
23
d'octubre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Vicent - Lorja
(Ajuntament de Sueca)
15 VS 25
Iván - Seve
(Ajuntament d'Ontinyent)
Trinquet del Genovés
Diumenge
24
d'octubre_2021
12.00h
Home Bo: juan cabanes
Salelles II - Tonet IV
(Ajuntament del Genovés)
15 VS 25
Vercher - Raúl
(Ajuntament de Xàbia)
Trinquet de Castelló
Dilluns
25
d'octubre_2021
18.00h
Home Bo: juan cabanes
Badenes - Canari
(Ajuntament de Xeraco)
20 VS 25
Marrahí - Sanchis
(Ajuntament de Castelló)
SEMI FINAL
Trinquet del Genovés
Divendres
29
d'octubre_2021
18.30h
Home Bo: juan cabanes / Pedro López
TV | Divendres 29 | ProximiaTV | 18.30h
Salelles II - Tonet IV
(Ajuntament del Genovés)
0 VS 25
Iván - Seve
(Ajuntament d'Ontinyent)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
30
d'octubre_2021
17.45h
Home Bo: juan cabanes / Paco Brines
TV | Dissabte 30 | À Punt | 17.45h
Vercher - Raúl
(Ajuntament de Xàbia)
20 VS 25
Vicent - Lorja
(Ajuntament de Sueca)
GRAN FINAL
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
06
de novembre_2021
17.45h
Home Bo: juan cabanes / Javier Pastor
TV | Dissabte 06 | À Punt | 17.45h
Iván - Seve
(Ajuntament d'Ontinyent)
25 VS 15
Vicent - Lorja
(Ajuntament de Sueca)

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxe l'enllaç per a més informació. També acepta la politica de privadesa de la Fundació de Pilota i de la plataforma de Youtube Politica de Google

ACEPTAR
Aviso de cookies
funpival

Contacte

Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana

C/ Marques de San Joan Nº32 Baix
CP:46015 - València
Telèfon: 664 65 45 87
Email: info@funpival.es

Política de Privacitat Política de Privacitat de l'APP Política de Cookies
funpival
© 2017 - 2022 FUNPIVAL, tots els drets reservats. Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència.