CHAT VAQUETA

Hola, Bona Nit

FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
VII Copa de Raspall Diputació de València - Caixa Popular
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Divendres 03 de Setembre del 2021
Dissabte 06 de Novembre del 2021

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Trinquet del Genovés (Genovés) - Partida per:
Divendres 03 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Vicent - Lorja
Ajuntament de Sueca
25
20
Moltó - Roberto
Ajuntament de Barxeta
Trinquet de la Llosa de Ranes (Llosa de Ranes)
Dissabte 04 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Salelles II - Tonet IV
Ajuntament del Genovés
25
10
Marrahí - Sanchis
Ajuntament de Castelló
Trinquet d'Ontinyent (Ontinyent)
Diumenge 05 de Setembre del 2021 a les 11.30 hores.
Iván - Seve
Ajuntament d'Ontinyent
25
0
Montaner - Brisca
Ajuntament d'Oliva
Trinquet d'Oliva (Oliva)
Dimarts 07 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores. Prèvia de Juvenils
Badenes - Canari
Ajuntament de Xeraco
0
25
Vercher - Raúl
Ajuntament de Xàbia
JORNADA 2
Trinquet de Castelló de Rugat (Castelló de Rugat) - Partida per:
Dijous 09 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Vicent - Lorja
Ajuntament de Sueca
10
25
Iván - Seve
Ajuntament d'Ontinyent
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard)
Dissabte 11 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Moltó - Roberto
Ajuntament de Barxeta
10
25
Montaner - Brisca
Ajuntament d'Oliva
Trinquet El Rovellet (Dénia)
Diumenge 12 de Setembre del 2021 a les 11.30 hores.
Badenes - Canari
Ajuntament de Xeraco
25
5
Marrahí - Sanchis
Ajuntament de Castelló
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 15 de Setembre del 2021 a les 17.00 hores.
Salelles II - Tonet IV
Ajuntament del Genovés
15
25
Vercher - Raúl
Ajuntament de Xàbia
JORNADA 3
Trinquet Ciscar (Piles) - Partida per:
Divendres 17 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Vicent - Lorja
Ajuntament de Sueca
25
10
Montaner - Brisca
Ajuntament d'Oliva
Trinquet de Castelló (Castelló)
Dilluns 20 de Setembre del 2021 a les 18.00 hores.
Moltó - Roberto
Ajuntament de Barxeta
15
25
Iván - Seve
Ajuntament d'Ontinyent
Trinquet del Genovés (Genovés)
Divendres 24 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Salelles II - Tonet IV
Ajuntament del Genovés
25
5
Badenes - Canari
Ajuntament de Xeraco
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard) - Partida per:
Dissabte 25 de Setembre del 2021 a les 17.45 hores. Prèvia de Juvenils
Vercher - Raúl
Ajuntament de Xàbia
25
5
Marrahí - Sanchis
Ajuntament de Castelló
JORNADA 4
Trinquet de Xeraco (Xeraco) - Partida per:
Dilluns 27 de Setembre del 2021 a les 18.30 hores.
Vicent - Lorja
Ajuntament de Sueca
25
10
Moltó - Roberto
Ajuntament de Barxeta
Trinquet de la Llosa de Ranes (Llosa de Ranes) - Partida per:
Dissabte 02 d'Octubre del 2021 a les 17.45 hores.
Ian - Brisca
Ajuntament d'Oliva
5
25
Iván - Seve
Ajuntament d'Ontinyent
Trinquet de Castelló de Rugat (Castelló de Rugat) - Partida per:
Dijous 07 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Vercher - Raúl
Ajuntament de Xàbia
5
25
Badenes - Canari
Ajuntament de Xeraco
Trinquet Ciscar (Piles)
Divendres 08 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Salelles II - Tonet IV
Ajuntament del Genovés
25
5
Marrahí - Sanchis
Ajuntament de Castelló
JORNADA 5
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 06 d'Octubre del 2021 a les 17.00 hores.
Moltó - Roberto
Ajuntament de Barxeta
5
25
Iván - Seve
Ajuntament d'Ontinyent
Trinquet de la Llosa de Ranes (Llosa de Ranes) - Partida per:
Dissabte 09 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Vicent - Lorja
Ajuntament de Sueca
25
20
Ximo - Brisca
Ajuntament d'Oliva
Trinquet de Xeraco (Xeraco)
Dilluns 11 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores. Prèvia de Juvenils
Ximo - Tonet IV
Ajuntament del Genovés
25
10
Montaner - Canari
Ajuntament de Xeraco
Trinquet de Xàbia (Xàbia)
Diumenge 17 d'Octubre del 2021 a les 12.00 hores.
Vercher - Raúl
Ajuntament de Xàbia
25
10
Marrahí - Sanchis
Ajuntament de Castelló
JORNADA 6
Trinquet d'Oliva (Oliva)
Dimarts 19 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Moltó - Roberto
Ajuntament de Barxeta
20
25
Ian - Brisca
Ajuntament d'Oliva
Trinquet del Genovés (Genovés) - Partida per:
Divendres 22 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Salelles II - Tonet IV
Ajuntament del Genovés
0
0
Vercher - Raúl
Ajuntament de Xàbia
Trinquet Eusebio (Sueca)
Divendres 22 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores. Prèvia de Juvenils
Vicent - Lorja
Ajuntament de Sueca
0
0
Iván - Seve
Ajuntament d'Ontinyent
Trinquet de Castelló (Castelló)
Dilluns 25 d'Octubre del 2021 a les 18.00 hores.
Badenes - Canari
Ajuntament de Xeraco
0
0
Marrahí - Sanchis
Ajuntament de Castelló
SEMI FINAL
Trinquet del Genovés (Genovés) - Partida per:
Divendres 29 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
0
0
Trinquet de Bellreguard (Bellreguard) - Partida per:
Dissabte 30 d'Octubre del 2021 a les 17.45 hores.
0
0
GRAN FINAL
Trinquet de la Llosa de Ranes (Llosa de Ranes) - Partida per:
Dissabte 06 de Novembre del 2021 a les 17.45 hores.
0
0
CLASSIFICACIÓ
Grup A
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Salelles II - Tonet IV
Ajuntament del Genovés
9 5 4 1 115 55 60
2 Vercher - Raúl
Ajuntament de Xàbia
8 5 4 1 105 55 50
3 Badenes - Canari
Ajuntament de Xeraco
4 5 2 3 65 85 -20
4 Marrahí - Sanchis
Ajuntament de Castelló
0 5 0 5 35 125 -90
Grup B
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Iván - Seve
Ajuntament d'Ontinyent
10 5 5 0 125 35 90
2 Vicent - Lorja
Ajuntament de Sueca
8 5 4 1 110 85 25
3 Ian - Brisca
Ajuntament d'Oliva
5 6 2 4 85 130 -45
4 Moltó - Roberto
Ajuntament de Barxeta
3 6 0 6 80 150 -70
EQUIPS


Salelles II - Tonet IV
Ajuntament del Genovés


Marrahí - Sanchis
Ajuntament de Castelló


Badenes - Canari
Ajuntament de Xeraco


Vercher - Raúl
Ajuntament de Xàbia


Vicent - Lorja
Ajuntament de Sueca


Moltó - Roberto
Ajuntament de Barxeta


Iván - Seve
Ajuntament d'Ontinyent


Ian - Brisca
Ajuntament d'Oliva

#Patrocinadors / Col·laboradors

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies