CHAT VAQUETA

Hola, Bona Nit

FUNPIVAL - Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana
info@funpival.es 664 654 687
III Copa 2 Caixa Popular d'Escala i corda
INICI
FI
CAMPIÓ
SUBCAMPIÓ
Dijous 14 d'Octubre del 2021
Divendres 12 de Novembre del 2021

CALENDARI
FASE REGULAR
JORNADA 1
Trinquet de Pelayo (València)
Dijous 14 d'Octubre del 2021 a les 18.00 hores.
Lostado - Héctor
60
50
Pablo de Borriol - Bueno
Trinquet Salvador Sagols (Vila-real)
Divendres 15 d'Octubre del 2021 a les 16.45 hores.
Mario - Hilari
60
35
Jesús Saiz - Álvaro Gimeno
Trinquet Eusebio (Sueca)
Divendres 15 d'Octubre del 2021 a les 18.00 hores.
Julio Palau - Guillermo
60
25
Vicent Peydro - Conillet
Trinquet Eusebio (Sueca)
Divendres 22 d'Octubre del 2021 a les 16.30 hores.
Julio Palau - Guillermo
0
0
Pablo de Borriol - Bueno
Trinquet de Pelayo (València)
Dissabte 23 d'Octubre del 2021 a les 16.30 hores.
Mario - Hilari
0
0
Vicent Peydro - Conillet
Trinquet Miguel Canya I (La Pobla de Vallbona)
Dilluns 25 d'Octubre del 2021 a les 16.45 hores.
Julio Palau - Guillermo
0
0
Jesús Saiz - Álvaro Gimeno
Trinquet Miguel Canya I (La Pobla de Vallbona)
Dilluns 25 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Mario - Hilari
0
0
Lostado - Héctor
Trinquet de Pelayo (València)
Dijous 28 d'Octubre del 2021 a les 18.00 hores.
Pablo de Borriol - Bueno
0
0
Vicent Peydro - Conillet
Trinquet Salvador Sagols (Vila-real)
Divendres 29 d'Octubre del 2021 a les 18.30 hores.
Lostado - Héctor
0
0
Jesús Saiz - Álvaro Gimeno
Nou Trinquet de Guadassuar (Guadassuar)
Dimecres 03 de Novembre del 2021 a les 18.30 hores.
Mario - Hilari
0
0
Julio Palau - Guillermo
Trinquet de Vilamarxant (Vilamarxant)
Divendres 05 de Novembre del 2021 a les 18.00 hores.
Pablo de Borriol - Bueno
0
0
Jesús Saiz - Álvaro Gimeno
Trinquet de Pelayo (València)
Diumenge 07 de Novembre del 2021 a les 16.30 hores.
Lostado - Héctor
0
0
Vicent Peydro - Conillet
Trinquet de Pelayo (València)
Dijous 11 de Novembre del 2021 a les 18.00 hores.
Mario - Hilari
0
0
Pablo de Borriol - Bueno
Trinquet de Vilamarxant (Vilamarxant)
Divendres 12 de Novembre del 2021 a les 18.00 hores.
Julio Palau - Guillermo
0
0
Lostado - Héctor
Trinquet Eusebio (Sueca)
Divendres 12 de Novembre del 2021 a les 18.00 hores.
Jesús Saiz - Álvaro Gimeno
0
0
Vicent Peydro - Conillet
CLASSIFICACIÓ
# Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Julio Palau - Guillermo 2 1 1 0 60 25 35
2 Mario - Hilari 2 1 1 0 60 35 25
3 Lostado - Héctor 2 1 1 0 60 50 10
4 Pablo de Borriol - Bueno 1 1 0 1 50 60 -10
5 Jesús Saiz - Álvaro Gimeno 0 1 0 1 35 60 -25
6 Vicent Peydro - Conillet 0 1 0 1 25 60 -35
EQUIPS


Lostado - Héctor


Pablo de Borriol - Bueno


Julio Palau - Guillermo


Vicent Peydro - Conillet


Mario - Hilari


Jesús Saiz - Álvaro Gimeno

#Patrocinadors / Col·laboradors

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies