Fundació de Pilota Valenciana
Fundació de Pilota Valenciana
XXXIX Lliga CaixaBank de Raspall - Trofeu Diputació de València
XXXIX Lliga CaixaBank de Raspall - Trofeu Diputació de València
INICI
Divendres 07 de gener_2022
FI
Dissabte 02 d'abril_2022
CAMPIÓ
Vicent - Raúl - Murcianet (Equip de Xeraco)
SUBCAMPIÓ
Montaner - Tonet IV - Ibiza (Equip del Genovés)
EQUIPS
Vicent - Raúl - Murcianet
Montaner - Tonet IV - Ibiza
Ian - Brisca - Marc
Moltó - Canari - Jose
Iván - Lorja - Néstor
Vercher - Sanchis - Ricardet
Marrahí - Seve - Bossio
CLASSIFICACIÓ
Equips PT PJ PG PP TF TC CF
1 Vicent
Raúl
Murcianet
19 11 9 2 305 195 110
2 Montaner
Tonet IV
Ibiza
19 11 8 3 310 205 105
3 Ian
Brisca
Marc
15 11 6 5 270 245 25
4 Moltó
Canari
Jose
13 11 5 6 235 250 -15
5 Iván
Lorja
Néstor
11 11 4 7 225 250 -25
6 Vercher
Sanchis
Ricardet
7 11 2 9 195 300 -105
7 Marrahí
Seve
Bossio
4 6 2 4 75 170 -95
JORNADA 1
Trinquet del Genovés
Divendres
07
de gener_2022
18.00h
Home Bo: juan cabanes
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
10 VS 30
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
Trinquet "Ciscar" de Piles
Divendres
07
de gener_2022
18.00h
Home Bo: Paco Brines
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
30 VS 20
Ian - Brisca - Momparler
(Equip d'Oliva)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
08
de gener_2022
18.00h
Home Bo: Paco Brines
Badenes - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 10
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
JORNADA 2
Trinquet del Genovés
Divendres
14
de gener_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 25
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
15
de gener_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Moltó - Roberto - Jose
(Equip de Barxeta)
10 VS 30
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
Trinquet d'Oliva
Diumenge
16
de gener_2022
11.30h
Home Bo: Pedro López
Badenes - Seve - Bossio
(Equip de Castelló)
0 VS 30
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
JORNADA 3
Trinquet "Ciscar" de Piles
Divendres
21
de gener_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
TV | Divendres 21 | ProximiaTV | 18.30h
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
20 VS 30
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
Trinquet de Bellreguard
Dissabte
22
de gener_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
25 VS 30
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
Trinquet de Xàbia
Diumenge
23
de gener_2022
11.30h
Home Bo: Paco Brines / Javier Pastor
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
25 VS 30
Marrahí - Seve - Bossio
(Equip de Castelló)
JORNADA 4
Trinquet d'Oliva
Dimarts
25
de gener_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 5
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
26
de gener_2022
17.00h
Home Bo: Pedro López
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
30 VS 5
Marrahí - Seve - Bossio
(Equip de Castelló)
Trinquet de Xeraco
Diumenge
06
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
TV | Diumenge 06 | LaLigaSportsTVProximiaTV | 18.30h
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
15 VS 30
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
JORNADA 5
Trinquet "Eusebio" Sueca
Divendres
28
de gener_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
25 VS 30
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
29
de gener_2022
17.00h
Home Bo: juan cabanes / Paco Brines
TV | Dissabte 29 | À Punt | 17.00h
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
20 VS 30
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
Trinquet d'Ontinyent
Diumenge
30
de gener_2022
12.00h
Home Bo: juan cabanes
TV | Diumenge 30 | ProximiaTV | 12.00h
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
30 VS 0
Marrahí - Seve - Bossio
(Equip de Castelló)
JORNADA 6
Trinquet de Xeraco
Dilluns
10
de gener_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Salelles II - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
25 VS 30
Ian - Brisca - Momparler
(Equip d'Oliva)
Trinquet de Xeraco
Dilluns
31
de gener_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 10
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
Trinquet del Genovés
Divendres
04
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
30 VS 10
Salelles II - Seve - Bossio
(Equip de Castelló)
JORNADA 7
Trinquet del Genovés
Divendres
11
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
TV | Divendres 11 | ProximiaTV | 18.30h
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
30 VS 20
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
12
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
25 VS 30
Salelles II - Seve - Bossio
(Equip de Castelló)
Trinquet d'Oliva
Diumenge
13
de febrer_2022
11.30h
Home Bo: Paco Brines
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
30 VS 20
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
JORNADA 8
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
16
de febrer_2022
17.00h
Home Bo: Pedro López
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
30 VS 10
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
Trinquet d'Oliva
Dimarts
22
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
30 VS 15
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
Nou Trinquet de Guadassuar
Dimecres
02
de març_2022
16.45h
Home Bo: Pedro López
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 25
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
JORNADA 9
Trinquet del Genovés
Divendres
18
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: Pedro López
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 10
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
Trinquet d'Oliva
Dissabte
19
de febrer_2022
17.15h
Home Bo: juan cabanes / Javier Pastor
TV | Dissabte 19 | À Punt | 17.15h
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
30 VS 5
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
Trinquet de Xeraco
Dilluns
21
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
30 VS 15
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
JORNADA 10
Trinquet "Ciscar" de Piles
Divendres
25
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
0 VS 30
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
26
de febrer_2022
18.30h
Home Bo: Javier Pastor
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
25 VS 30
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
Trinquet "El Rovellet" Dénia
Diumenge
27
de febrer_2022
17.30h
Home Bo: Paco Brines
TV | Diumenge 27 | ProximiaTV | 17.30h
Ian - Roberto - Marc
(Equip d'Oliva)
30 VS 10
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
JORNADA 11
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
05
de març_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
30 VS 20
Vercher - Roberto - Ricardet
(Equip de Xàbia)
Trinquet de Bellreguard
Diumenge
06
de març_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
TV | Diumenge 06 | ProximiaTV | 18.30h
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
30 VS 10
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
Trinquet de Xeraco
Dilluns
07
de març_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 20
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
JORNADA 12
Trinquet del Genovés
Divendres
11
de març_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
TV | Divendres 11 | ProximiaTV | 18.30h
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
30 VS 25
Badenes - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
12
de març_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 10
Vercher - Sanchis - Ricardet
(Equip de Xàbia)
Trinquet de Castelló
Diumenge
13
de març_2022
17.00h
Home Bo: Paco Brines
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
30 VS 10
Iván - Lorja - Néstor
(Equip d'Ontinyent)
SEMI FINAL
Trinquet de La Llosa de Ranes
Dissabte
19
de març_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes / Javier Pastor
TV | Dissabte 19 | ProximiaTV | 18.30h
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
30 VS 0
Moltó - Canari - Jose
(Equip de Barxeta)
Trinquet de Bellreguard
Diumenge
20
de març_2022
18.30h
Home Bo: Paco Brines / juan cabanes
TV | Diumenge 20 | ProximiaTV | 18.30h
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 10
Marrahí - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
Trinquet del Genovés
Divendres
25
de març_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes / Paco Brines
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)
30 VS 10
Salelles II - Canari - Sergi
(Equip de Barxeta)
Trinquet d'Oliva
Dissabte
26
de març_2022
18.30h
Home Bo: juan cabanes / Javier Pastor
TV | Diumenge 27 | À Punt | 12.00h
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
30 VS 15
Ian - Brisca - Marc
(Equip d'Oliva)
GRAN FINAL
Trinquet de Xeraco
Dissabte
02
d'abril_2022
17.15h
Home Bo: juan cabanes / Paco Brines
TV | Dissabte 02 | À Punt | 17.15h
Montaner - Tonet IV - Ibiza
(Equip del Genovés)
0 VS 30
Vicent - Raúl - Murcianet
(Equip de Xeraco)

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxe l'enllaç per a més informació. També acepta la politica de privadesa de la Fundació de Pilota i de la plataforma de Youtube Politica de Google

ACEPTAR
Aviso de cookies
funpival

Contacte

Fundació de la Comunitat Valenciana per la Pilota Valenciana

C/ Marques de San Joan Nº32 Baix
CP:46015 - València
Telèfon: 664 65 45 87
Email: info@funpival.es

Política de Privacitat Política de Privacitat de l'APP Política de Cookies
funpival
© 2017 - 2022 FUNPIVAL, tots els drets reservats. Aquest lloc web utilitza cookies perquè vosté tinga la millor experiència.